بازگشت به خانه با طعم #کروناویروس!

بازگشت به خانه با طعم #کروناویروس!

علی ربیعی سخنگوی دولت در پایان جلسه امروز هیأت دولت، با تاکید بر اینکه سفرهای جدید را ممنوع اعلام می‌کنیم، گفت: آمارها نشان می‌دهد در جایی که به آنجا مسافرت شده موج جدید بیماری صورت گرفته است.

تهران – اقتصادبرتر – ۶ فروردین ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از فارس، خروج خودروها از استان تهران به استثنای خودروهای حامل سوخت و امدادی و نظامی ممنوع شد

معاون عمرانی استانداری تهران: تردد تمام خودروها به استثنای خودروهای حامل سوخت و امدادی و خدماتی و امنیتی و انتظامی به خارج از استان ممنوع شد.
پیشنهاد تعطیلی تمامی ادارات و سازمان‌های استان تهران تا ۱۵ فروردین به ستاد مقابله بر کرونا ارسال شده است.

اعلام ممنوعیت جدید برای خروج از شهرها/ مردم زودتر به شهرهای خود برگردند

مرخصی در دوران بحران کرونا برای کارمندان دولت، استحقاقی محسوب نمی‌شود

جمشید انصاری معاون رییس جمهوری در بخشنامه‌ای ساز و کار مصوبه ستاد ملی مدیریت کرونا را به کلیه دستگاه‌های اجرایی موضوع ماده (۵) قانون مدیریت خدمات کشوری ابلاغ کرد.

 وزراء و روسای دستگاه‌های اجرایی نسبت به شیفت‌بندی کارکنان به نحوی اقدام کنند که خدمات عمومی ضروری با حضور روزانه حداقل یک سوم کارکنان ارائه شود.

 تعداد کارکنان حاضر در محیط‌های اداری از طریق نوبت‌بندی و اعطای مرخصی و یا انجام دورکاری به میزان تا دوسوم کاهش یابد.

 مرخصی موضوع این بخشنامه جزء مرخصی استحقاقی کارکنان محسوب نخواهد شد.

در کلیه دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها و بیمه‌ها به گونه‌ای عمل شود که حداقل یک سوم نیروها به طریق شیفت‌بندی تا ۱۵ فروردین در محل کار حضور یابند و بقیه به صورت دورکاری به خدمات خود ادامه دهند یا به آنان مرخصی اعطا شود.

 همچنین ربیعی ؛ سخنگوی دولت امروز اعلام کرد به دستور رئیس جمهور ادارات دولتی به غیر از موارد حساس و مرتبط با زندگی روزمره مردم ، تا ۱۵ فروردین تعطیل هستند.

پاسخ دادن