بازگشت سریال‌های ۹۰ شبی به تلویزیون

پخش بیش از 50 فیلم در تعطیلات آخر هفته تلویزیون

شیوع ویروس کرونا برنامه‌های تلویزیون را هم تحت شعاع قرار داده و بیشتر شبکه‌ها برای تغییر روحیه مردم به پخش برنامه‌ها و سریال‌های کمدی روی آورده‌اند.

تهران – اقتصاد برتر – ۶ اسفند ۹۸

فیلم‌های سینمایی زودتر از آخر هفته به سیما رسیدند

شبکه ۱

فیلم تلویزیونی “آخرین سرقت” به‌کارگردانی مهدی ودادی، سه‌شنبه و چهارشنبه ۶ و ۷ اسفندماه ساعت ۹:۴۵ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

سیدجواد رضویان به شبکه شما می‌رود

فیلم‌ سینمایی “دیگه چه‌خبر” چهارشنبه ۷ اسفندماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد.

شبکه کودک

فیلم‌های سینمایی “ریچارد لک‌لک” و “رودلف گربه سیاه” چهارشنبه ۷ اسفندماه ساعت ۱۴ و ۱۹ نیز از شبکـه کودک پخش خواهد شد.

شبکه امید و “روشنایی حقیقی”

چهارشنبه ۷ اسفندماه “روشنایی حقیقی” ساعت ۱۷:۴۵ و “اقبال کودک” ساعت ۲۲:۳۰ روی آنتن شبکه امید خواهد رفت.

“پدرخوانده”۳ و “ضدگلوله” در شبکه نمایش

فیلم‌های سینمایی ‌و تلویزیونی “دو ماجرا برای یک ازدواج”، “زودیاک چینی”، “مظنونین همیشگی”، “کمپانی۱″، “رقصنده با گرگ” و “ضدگلوله” سه‌شنبه ۶ اسفندماه ساعت ۱۳، ۱۵، ۱۷، ۱۹، ۲۱ و ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود. فیلم‌های سینمایی ‌و تلویزیونی “ساعت یک نیمه‌شب”، “ما یک باغ‌وحش خریدیم”، “ضدگلوله”، “کمپانی”۲، “تسخیرناپذیران” و “برادران باد” چهارشنبه ۷ اسفندماه ساعت ۱۳، ۱۵، ۱۷، ۱۹، ۲۱ و ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

“خانه به دوش” عطاران و “خندوانه” در شبکه ۱

شبکه ۱ و شبکه نمایش رنگِ آنتنشان را شاد کردند؛ سریال قدیمی تلویزیون از پستوی آرشیو به پخش رسید و فیلم‌های خنده‌دار سینمایی به شبکه نمایش رفتند. بعد از تغییر جدول پخش شبکه ۳، ۴، ۵، سلامت و برخی از برنامه‌های رادیویی، شبکه ۱ و شبکه نمایش هم به میدان آمدند تا در روزهای پایانی اسفندماه تا رسیدن به ایام نوروز، آنتنی شاد را برای مردم رقم بزنند.

شبکه یک

شبکه ۱ هر روز ۹:۴۵ دقیقه صبح فیلم سینمایی طنز پخش می‌کند و هر روز ساعت ۱۷ “خانه‌ به دوش” به کارگردانی رضا عطاران و بازی حمید لولایی و مریم امیرجلالی را روی آنتن می‌برد.

آیتم پرمخاطب ادابازی برنامه “خندوانه”، هر شب حوالی بعد از خبر ساعت ۱۹ روی آنتن می‌رود. دو مسابقه “سبقت” و “ایران” نیز با هدف ایجاد شور و هیجان آموزنده برای مخاطبان، در طول شب‌های هفته، ساعت ۲۳ روانه آنتن این شبکه خواهند شد. پخش آیتم‌های مفرح چون نماهنگ‌های شاد و جذاب از دیگر برنامه های تدارک دیده شده شبکه یک در این ایام است.

شبکه نمایش

شبکه نمایش رنگ و بوی فیلم‌های طنز به خود می‌گیرد؛ بر این اساس از امروز، سه شنبه ۶ اسفندماه، فیلم‌های سینمایی و تله فیلم‌های ایرانی در ساعت ۱۳ با رویکرد سرگرم‌کننده و شاد پخش خواهد شد. این فیلم‌ها به ترتیب تا جمعه ۹ اسفندماه، فیلم‌های “دو ماجرای یک ازدواج”، “ساعت یک نیمه شب”، “ستاره شرق” و ” قلقلک”‌اند.

باکس فیلم‌های ساعت ۱۵ از تکرار فیلم‌های کلاسیک شب قبل، به پخش فیلم های جذاب تغییر پیدا کرده است که به ترتیب تا جمعه ۹ اسفندماه، “زودیاک چینی”، “ما یک باغ وحش خریدیم”، من دیوید هستم” و “مینوس” پخش می‌شوند.

فیلم‌های سینمایی دنباله‌دار “کمپانی ۱″، “کمپانی ۲″، “کمپانی ۳″ و ” دکتر دولیتل ۱″ در سری فیلم‌های سرگرم کننده باکس ساعت ۱۹ سه‌شنبه تا جمعه قرار گرفته‌اند.

باکس ساعت ۲۳ نیز طبق روال قبل به پخش فیلم‌های جذاب اختصاص دارد که فیلم‌های “ضد گلوله”، “برادران باد”، “خجالت‌نکش” و “گلادیاتور” تا جمعه شب در جدول پخش این باکس شبکه قرار گرفته‌اند.

جدول پخش هفته‌های آتی که طبق همین روند تنظیم خواهد شد، در خبرهای بعدی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

بازگشت تلویزیون به سریال‌های ۹۰ شبی با جواد رضویان، شروع اتفاقِ رشیدپور و برنامه جدید نادر طالب‌زاده

تلویزیون در شبکه ۱ با “پایتخت” و در شبکه ۲ با “کامیون” به استقبال بهار می‌رود و “دوپینگ” رضا مقصودی با بازیگران صاحب‌نام ۳۰ قسمت ویژه‌شان را از ایام نوروز آغاز می‌کنند.

علی فروغی مدیر شبکه ۳ سیما در تشریح سریال‌های ۶ ماهه نخست سال ۱۳۹۹، گفت: در حوزه سریال‌سازی می‌توان گفت که سریال‌های نیمه سال آینده به گونه‌ای کنار هم قرار گرفته که سهم کارهای کمدی و شیرین روی آنتن افزایش قابل ملاحظه‌ای داشته باشد. از جمله آن می‌توان به سریال ۳۰ قسمتی “دوپینگ” رضا مقصودی اشاره کرد.

فروغی با اشاره به بازگشت جواد رضویان به تلویزیون با سریالی ۹۰ قسمتی گفت: سریال ۹۰ شبی با نام موقت “نیوجرسی” به کارگردانی سیدجواد رضویان و سیامک انصاری و تهیه‌کنندگی مهدی فرجی که بعد از مدت ها قرار است خلأ سریال‌های ۹۰ شبی کمدی را پر کند در دست تولید است. همچنین سریال ۵۰ قسمتی “سرباز” به کارگردانی هادی مقدم‌دوست که امیدواریم یادآور خاطرات خوش همکاری‌های زوج مقدم‌دوست و نعمت‌الله در کارهای موفقی چون “وضعیت سفید” باشد، از جمله دیگر کارهای شاد کنداکتور سال بعد شبکه۳ است که مسائل جوانان و موضوع سربازی را محوریت خود قرار داده است.

وی با اشاره به سریال تاریخی شبکه ۳ گفت: سریال “زمین گرم” به نویسندگی و کارگردانی سعید نعمت‌الله و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی و سریال تاریخی “می‌جان” به کارگردانی خانم مرجان اشرفی‌زاده و تهیه کنندگی سعید پروینی از دیگر تولیدات نمایشی شبکه۳ در سال آینده خواهد بود.

فروغی به شروع فصل جدید‌ “عصر جدید” و “اتفاق” رضا رشیدپور اشاره کرد و افزود: در حوزه برنامه‌های اجتماعی شبکه با شروع ماه رجب برنامه “اتفاق” و “عصرجدید” به آنتن شبکه اضافه خواهند شد. فصل دوم “عصر جدید” با توجه بیشتر به استعدادهای بومی و افزایش ارائه‌های علمی و با حفظ استعدادهای ورزشی و هنری از شب میلاد امیرالمومنین(ع) روی آنتن می‌رود که با تلاش‌های احسان علیخانی و تیم تولید آن از جهت جذابیت‌های تولیدی ارتقاء قابل ملاحظه‌ای داشته است. برنامه “اتفاق” نیز تجربه جدیدی در برنامه‌سازی است. “اتفاق” با ارائه‌ تجربیات و اندوخته‌های علمی افراد و با اجرای جدیدی از رضا رشیدپور و تهیه‌کنندگی محمدرضا رضاییان به زودی به آنتن شبکه اضافه خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: تداوم برنامه‌های موفق شبکه، یکی از سیاست‌های شبکه است و در همین راستا، تولید و پخش فصل جدید برنامه “میدون” که یکی از موفق‌ترین تجربیات رسانه در حوزه رونق تولید و کارآفرینی بود و باتوجه به نامگذاری سال توسط مقام معظم رهبری تلاش شد سرمایه‌گذاری ویژه‌ای برای موفقیت این برنامه انجام پذیرد‌‌، همچنان ادامه خواهد داشت.

فروغی با اشاره به تغییرات در فصل جدید برنامه “اعجوبه‌ها”، گفت: برنامه “اعجوبه‌ها” با موضوع خانواده و جمعیت در فصل جدید با تغییراتی روی آنتن خواهد رفت.

مدیر شبکه ۳ سیما در خصوص برنامه جدیدی با نادر طالب‌زاده، خاطرنشان کرد: با نادر طالب‌زاده در زمینه تولید برنامه‌ای جدید توافق داشتیم و در حال جمع‌بندی سوژه‌ها و موضوعات هستیم.

پاسخ دادن