بازیکنان خط خورده تیم ملی فوتبال

ترکیب نهایی تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در جام جهانی فوتبال امروز از سوی کارلوس کی روش اعلام خواهد شد.

تهران- اقتصاد برتر- ۳۰ اردیبهشت ۹۷
کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی ایران اسامی ۳۵ بازیکن زیر را برای رقابتهای جام جهانی اعلام کرد.
این ترکیب برای اردوی قبل از دیدار با ازبکستان بود و پس از بازی شب گذشته در ورزشگاه آزادی که به پیروزی یک بر صفر ایران منجر شد کارلوس کی روش بازیکنان را از اردو مرخص کرد تا امروز ترکیب ۲۳ نفره تیم ملی برای حضور در جام جهانی مشخص شود.

در روزهای ابتدایی تمرین تیم ملی شاید تنها ۴ بازیکن به نام های علی کریمی،محمدرضا خانزاده،علی قلی زاده و مهدی ترابی در تمرینات حاضر بودند که البته علی کریمی در جریان تمرینات دچار مصدومیت شد ملی پوشان با ۳ نفر زیر نظر مربیان تمرینات شان را ادامه دادند سایر بازیکنان لژیونر و تیم های استقلال،پرسپولیس و ذوب آهن هم درگیر مسابقات بودند تا کی روش در مصاحبه هایش با اصحاب رسانه ناراحتی خود از این مسئله بروز کند و با صحبت هایش تلنگری به مسئولان فدراسیون بزند تا وضعیت بهتر شود اما رفته رفته با اضافه شدن این بازیکنان تیم ملی شکل واقعی تری به خود گرفت،برهمین اساس شب گذشته هم در راستای حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با ترکیبی از بازیکنان لیگ برتری و لژیونر به مصاف تیم ازبکستان رفت در پایان موفق شد با ضربه سر روزبه چشمی حریفش را با یک گل شکست دهد.

پس از این دیدار کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال تصمیم گرفت بازیکنانی را که در زمین بازی نکرده بودند یا که در دقایق پایانی بازی به زمین آمده بودند را در چمن نگه دارد تا زیر نظر مربیان تیم ملی به دویدن مشغول شوند و خود او هم با ایستادن در کنار یک تابلوی تبلیغاتی و با چهره ای بروافروخته نظاره گر تمرینات شاگردانش بود.

البته این پایان کار نبود شنیده می شود سرمربی تیم ملی در یک اقدام تعجب بر انگیز از بازیکنان خواسته که در تمرینات امروز تیم ملی شرکت نکنند از طریق تلفن به آنها اعلام می کند چه کسانی باید برای حضور در اردوی ترکیه و همچنین جام جهانی تیم ملی را همراهی کنند.

حال باید منتظر ماند و دید کی روش چه کسانی را از لیست حذف می کند!
لیست ۳۵ نفره تیم ملی

دروازه بان ها:
علیرضا بیرانوند (پرسپولیس)
سید حسین حسینی (استقلال)
رشید مظاهری (ذوب آهن)
امیر عابدزاده (ماریتیمو پرتغال)

مدافعان:
رامین رضاییان (اوستنده بلژیک)
وریا غفوری (استقلال)
استیون بیت آشور (لس آنجلس اف سی آمریکا)
سید جلال حسینی (پرسپولیس)
محمدرضا خانزاده (پدیده)
مرتضی پورعلی گنجی (السد قطر)
محمد انصاری (پرسپولیس)
پژمان منتظری (استقلال)
سید مجید حسینی (استقلال)
میلاد محمدی (اخمت گروژنی روسیه)
امید نورافکن (استقلال)
روزبه چشمی (استقلال)
سعید آقایی (سپاهان)

بازیکنان میانی:
سعید عزت اللهی (آمکار پرم روسیه)
مسعود شجاعی (آ ا ک آتن یونان)
احمد عبدالله‌زاده (فولاد)
سامان قدوس (اوسترشوندس سوئد)
مهدی ترابی (سایپا)
اشکان دژاگه (ناتینگهام فارست انگلیس)
امید ابراهیمی (استقلال)
احسان حاج صفی (المپیاکوس یونان)
علی کریمی (سپاهان)
سروش رفیعی (الخور قطر)
علی قلی‌زاده (سایپا)
وحید امیری (پرسپولیس)

مهاجمان:
علیرضا جهانبخش (آلکمار هلند)،کریم انصاری‌فرد (المپیاکوس یونان)،مهدی طارمی (الغرافه قطر)،سردار آزمون (روبین کازان روسیه)،رضا قوچان‌نژاد (هیرنفین هلند) و کاوه رضایی (شارلروا بلژیک) بازیکنانی بودند که توسط کی روش به تیم ملی دعوت شدند.
لیست خط خورده های احتمالی تیم ملی

احمد عبدالله زاده،سروش رفیعی،علی کریمی،اشکان دژاگه،سعید آقایی،مجید حسینی،محمد انصاری، امید نورافکن،محمد رضا خانزاده،رشید مظاهری،امید ابراهیمی و استیون بیت آشور

*باشگاه خبرنگاران

پاسخ دادن