بانک‌پاسارگاد یک باب مدرسه در روستای فرمان‌آباد ساخت

بانک‌پاسارگاد یک باب مدرسه در روستای فرمان‌آباد ساخت

بانک‌پاسارگاد در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود، یک باب مدرسه‌ در روستای سیل‌زده‌ی فرمان‌آباد واقع در شهرستان دورود احداث کرد.

تهران – اقتصاد برتر – ۱۲ شهریور ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر، مدرسه‌ی «علامه طباطبایی»، با دو کلاس درس در زیربنایی به مساحت ۱۵۰متر مربع و محوطه‌ای به مساحت ۱۵۰ مترمربع ساخته‌شده‌است. این مدرسه در راستای تعهد بانک‌پاسارگاد برای مشارکت در ساخت مدارس در مناطق سیل‌زده‌ی کشور ساخته شده‌است.

بر اساس این خبر، در مراسم افتتاح این مدرسه دکتر مجید قاسمی مدیرعامل بانک‌پاسارگاد با اشاره به اقدامات این بانک پس از وقوع حادثه‌ی سیل، گفت: بانک‌پاسارگاد بلافاصله پس از وقوع سیل، وارد عمل شد و علاوه بر ارسال کمک‌های نقدی و ملزومات مورد نیاز هم‌میهنانمان، آمادگی خود را برای مشارکت در ساخت مدارس آسیب‌دیده اعلام کرد.

وی با اشاره به اینکه فعالیت بانک‌پاسارگاد در امر مدرسه‌سازی، از اصول و فرهنگ این بانک ناشی می‌شود، ادامه داد: بانک‌پاسارگاد علاوه بر ساخت مدرسه در مناطق سیل‌زده، ساخت مدرسه و کتابخانه را در برخی از نقاط کمتر توسعه‌یافته‌ی کشور‌ نیز دنبال کرده‌است.

در این مراسم مجتبی بیرانوند فرماندار دورود نیز ضمن قدردانی از اقدام بانک‌پاسارگاد در امر ساخت مدرسه در این شهرستان گفت: به ‌طور یقین اقدامات ارزشمند بانک‌پاسارگاد و تمام زحمت‌کشان این بانک در سراسر میهن اسلامی، در ذهن مردم شریف شهرستان دورود باقی خواهد ماند.

گفتنی است بانک‌پاسارگاد در راستای ایفای رسالت‌های اجتماعی خود، در مجموع ساخت ۲۶ مدرسه را در نقاط مختلف کشور دنبال کرده‌است که از این تعداد ۱۳ مدرسه در استان لرستان ساخته شده و یا در حال ساخت هستند.

پاسخ دادن