بانک‌پاسارگاد یک مدرسه در شهرستان الشتر احداث کرد

بانک‌پاسارگاد یک مدرسه در شهرستان الشتر احداث کرد

مدرسه‌ی ۲ کلاسه‌ی «گریران علیا» در شهرستان الشتر، استان لرستان توسط بانک‌پاسارگاد ساخته و افتتاح شد.

تهران – اقتصاد برتر – ۲۰ شهریور ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر، #بانک_پاسارگاد در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود، احداث ۲۰ مدرسه در مناطق سیل‌زده‌ی کشور را آغاز کرده‌است که از این تعداد ۱۳ مدرسه در استان لرستان ساخته شده و یا در حال ساخت هستند.

بر اساس این خبر، مدرسه‌ی ۲ کلاسه‌ی «گریران علیا»، در زیربنایی به مساحت ۱۵۰ متر مربع و محوطه‌ای به مساحت۱۵۰ متر مربع، در روستای گریران علیا ساخته شده‌‌است. این مدرسه اواخر مرداد ماه سال جاری، جهت بهره‌مندی دانش‌آموزان این روستا افتتاح شد.

گفتنی ‌است بانک‌‌پاسارگاد تاکنون در راستای ایفای رسالت‌های اجتماعی خود، ۲۶ مدرسه، ۱۶ کتابخانه و یک مرکز بهداشت را در نقاط مختلف آسیب‌دیده و کمتر توسعه یافته‌ی کشور ساخته‌‌است. تعهد برای ساخت ۷ هزار تخت بیمارستانی در کشور که فاز اول آن در قم در حال پیگیری است، ارایه کمک‌های قابل‌توجه برای رفع کمبود ماسک و لباس‌های مخصوص کادر پزشکی و درمانی به دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور، اعلام آمادگی برای حمایت از تولید واکسن کرونا در کشور، حمایت از نفرات برتر آزمون سراسری تا هر مقطعی که در داخل کشور ادامه‌ تحصیل دهند، حمایت از چاپ کتاب‌های نفیسی همچون مصحف شریف طباخ، شاهنامه شاه‌طهماسبی، تاریخ جامع ایران، رنج و رنگ و …، همچنین حمایت از هنرهای تجسمی کشور از دیگر اقدامات این بانک در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی است.

پاسخ دادن