بانک پاسارگاد تنها بانک ایرانی برتر در خاورمیانه

 

بانک‌پاسارگاد در موفقیتی دیگر توانست با کسب جایگاه ۱۷۵ در بین ۵۰۰ برند برتر بانکی جهان در سال ۲۰۱۷ و به‌ عنوان تنها بانک ایرانی در میان ۱۰ برند برتر بانکی خاورمیانه، ایفای نقش کند و برای نظام بانکی کشور افتخار بیافریند.

تهران- اقتصاد برتر- ۱۴ بهمن ۹۵

به گزارش روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد، گروه “برند مالی” نشریه بنکر از گروه انتشاراتی “تایمز مالی” همه ساله نسبت به ارزیابی برند بانک‌های برتر جهان بر اساس شاخص¬های فرایند ایجاد برند، درآمدها و قدرت برند، ارزش ویژه برند و عملکرد آن در کسب سهم بازار اقدام می‌کند.
در آخرین رتبه‌بندی نشریه بنکر منتشر شده در سال ۲۰۱۷، بانک‌پاسارگاد در رقابتی فشرده با بانک‌های بین‌المللی موفق شد با ۱۵۳ پله صعود، در جایگاه یکصد و هفتاد و پنجم برند برتر بانک‌های جهان و همچنین در فهرست ۱۰ برند برتر بانک‌های خاورمیانه قرار گیرد و پیشرفت قابل ملاحظه¬ای را به ثبت برساند. این موفقیت بانک‌پاسارگاد در صحنه بانکداری بین‌المللی افتخاری بزرگ نه فقط برای بانک‌پاسارگاد، بلکه موفقیتی عظیم برای نظام بانکی کشور در دوران پسا برجام است.
گفتنی است بانک‌پاسارگاد در سال ۲۰۱۵ و در اولین حضور خود در این رقابت¬ها موفق به کسب جایگاه ۳۲۸ در بین ۵۰۰ برند برتر بانکی جهان شده‌بود. این بانک همچنین به‌عنوان برترین بانک ایران (Bank of The Year) در سال ۲۰۱۶ از سوی نشریه بنکر انتخاب شده‌است.
لازم به ذکر است ارزش مالی برند بانک پاسارگاد براساس رتبه‌بندی مذکور معادل ۹۷۸ میلیون دلار ارزیابی شده که در صورت‌های مالی بانک مورد شناسایی قرار نگرفته‌‌است.

پاسخ دادن