بایدن: سخنان ترامپ تهوع‌آور است!

نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا: می‌خواهم درباره افشای مطالبی صحبت کنم که درخصوص بی احترامی ترامپ به نظامیان کشورمان است.

تهران – اقتصادبرتر – ۱۵ شهریور ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر،  جو بایدن،نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اگر مطالب نوشته شده در نشریه آتلانتیک (دراین باره) درست باشد، این سخنان تهوع آور است. دونالد ترامپ برای تصدی مسئولیت ریاست جمهوری و فرماندهی کل قوا در آمریکا مناسب نیست. براساس این گزارش، رئیس جمهور (ترامپ) گفته است کسانیکه برای خدمت در ارتش داوطلب شدند کودن بودند و بجای انجام دادن کاری با درامد بیشتر به ارتش روی آوردند!

گزارش جدیدی که درباره وضع اشتغال در آمریکا منتشر شده تایید کننده بدترین ترس‌ها و حقایق دردناک است. افول اقتصادی که پیش از دوره اخیر شروع شده بود، در دوران ریاست جمهوری شکست خورده کنونی بدتر شده است.

️تردیدی نیست که ترامپ در زمینه بحران کووید-۱۹ سوء مدیریت داشته است.در وهله نخست شاهد سوء مدیریت آشفته رئیس جمهور (ترامپ) در این زمینه بودیم. او هنوز هم سر حرفهایش است. برخلاف دیگر کشور‌های بزرگ صنعتی مهم جهان در اروپا و آسیا، می‌بینیم که در دوران بیماری همه گیر (کووید-۱۹) بیکاری در کشورمان دو برابر شده است.

پاسخ دادن