با دیدن این صفحه، از سامانه سهام عدالت خارج شوید!

با دیدن این صفحه، از سامانه سهام عدالت خارج شوید!

از بورس سردرنمی‌آورید و حتی مدیریت دخل و خرج با حقوق ماهانه هم برایتان دشوار است؟ در دوراهی آزادسازی سهام عدالت مانده‌اید؟ با #اقتصادبرتر همراه باشید!

تهران – اقتصاد برتر – ۲۵ اردیبهشت ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر این روزها شاهد خیل عظیمی از مردم سردرگم هستیم که نمی‌دانند با سهام عدالت خود چه کنند! بله درست شنیدید! همیشه اتفاقات این چنینی در کشور ما با دردسرهای بی‌شمار همراه است. نمونه آن راه‌اندازی رمز دوم پویا و هزاران مثال دیگر.

شاید شما هم الان در همین حال به سر می‌برید و نمی‌دانید بالاخره چه روشی به نفع شماست و چگونه باید سهام عدالتتان را آزاد کنید. ما به شما می‌گوییم!

پیرو نظرات بی‌شماری که مخاطبان #اقتصادبرتر در خبر  سهام عدالت؛ روش مستقیم یا غیر مستقیم کدام سودآورتره؟  برای ما ارسال کردند و به شدت نگران سهام عدالت خود و سود آن بودند برآن شدیم این خبر را بنویسیم و به زبان ساده‌تری به شما عزیزان کمک کنیم.

با اعلام خبر آزادسازی سهام عدالت، بسیاری از سهامداران در اقدامی عجولانه و با تشویق برخی رسانه‌ها اقدام به آزادسازی سهام خود به روش مستقیم کردند در حالی که هرگز در بورس نبوده‌اند و شاید حتی ندانند ساختمان بورس تهران در کدام خیابان است!

بعد از آن و با آگاه‌سازی تعداد دیگری از رسانه‌ها مبنی بر مزایای بیشتر روش غیرمستقیم بود که موجی از پشیمانی به راه افتاد و مردم نمی‌دانستند با سهام آزادشده خود به روش مستقیم و بورس و دردسرهای آن چه کنند! اینجا بود که سازمان خصوصی‌سازی اعلام کرد به دلیل این اتفاقات و همچنین به این دلیل که شاید برخی افراد به اشتباه این گزینه را انتخاب کرده باشند، به زودی گزینه ویرایش به سایت سامانه اضافه خواهد شد. برای اطلاع از زمان افزوده شدن این گزینه به سایت سامانه سهام عدالت، حتما پیگیر اخبار باشید.

خب، این از موضوع انتخاب اشتباه گزینه روش مستقیم و راه حل و امکان ویرایش!
اما شاید باز هم عده‌ای باشند که به روش غیرمستقیم اعتماد نداشته باشند و بخواهند سهامشان تمام و کمال در دست خودشان باشد و از طرفی نخواهند با ریسک‌های ندانستن بورس روبرو شوند! به این افراد توصیه می‌شود در همان حالت مستقیم بمانند و بعد از اینکه امکان معامله ایجاد شد به سراغ کارگزاران کارکشته بورس بروند، مبلغ اندکی در برابر ارزش سهامشان بپردازند و مدیریت سهام را به دست آنان بسپارند و با خیال راحت به ادامه زندگی برسند.

اما … اما … اما! می‌رسیم به افرادی که قصد انتخاب روش مستقیم را ندارند، علم انتخاب این روش را هم ندارند و حاضر هم نیستند مبلغی به کارگزار بورس بدهند تا سرمایه‌شان را مدیریت کند! این افراد بهتر است هیچ کاری نکنند. همانطور که در عکس پیداست، اگر به سامانه مراجعه کرده و وارد حساب کاربریتان شدید و این تصویر را دیدید، فقط بی حرکت بایستید تا مبادا دستتان روی کلمه تغییر برود و به بخت خودتان لگد بزنید! اینجا تنها حرکتی که باید انجام دهید، خروج از سامانه است! خیلی بی‌صدا خارج شوید و به زندگی عادی خودتان بپردازید!

منظور ما این تصویر است 👇👇
با دیدن این صفحه، از سامانه سهام عدالت خارج شوید!

*مریم رهنما

2 نظر از مردم

  1. مگه این همه سال سهام عدالت در دست دولت بود چه خیری دیدم که بذاریم دست اش باشه خودمون مدیریت کنیم یا بفروشیم باهاش سهام دیگه بخریم دیگه میفهمیم اونجوری دست دولت مگه بخواد سالی ۵۰ هزار بهت سود بده ولی دست خودت دیگه خیالت راحته میشه بفروشی یا بذاری سودش بگیری یا باهاش سهام های دیگه بخری

پاسخ دادن