برخورد پلیس اتریش با منافقین مخالف برجام

پلیس اتریش مانع تحرک منافقین برای پرتاب اشیاء به سمت اعضای هیات ایرانی شد.

تهران – اقتصاد برتر – ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

جمع معدودی از عناصر وابسته به گروهک منافقین و سلطنت طلبان که از چند روز قبل اقدام به برپایی چادری در مقابل درب ورودی هتل محل برگزاری مذاکرات کرده‌اند، به تحرکات ایذایی خود از طریق فحاشی علیه تیم مذاکره کننده پرداختند.

این گروه از منافقین قصد داشتند، اشیایی را به طرف هیات ایرانی پرتاب کنند که پلیس وین مانع شد.

در حالی که رایزنی‌های فشرده بین هیات نمایندگی جمهوری اسلامی ایران و طرف‌های برجام به تفاهم برای رفع تحریم‌ها نزدیک می‌شود، جمع معدودی از عناصر وابسته به گروهک منافقین و سلطنت طلبان که از چندین روز قبل اقدام به برپایی چادری در مقابل درب ورودی هتل محل برگزاری مذاکرات کرده‌اند، به تحرکات ایذایی خود از طریق فحاشی علیه تیم مذاکره کننده و اعضای تیم ادامه می‌دهند.

این افراد با ناسزاگویی علیه تیم مذاکره کننده و توزیع نوشته‌هایی بین عابران خواستار توقف مذاکرات و لغو کامل برجام از سوی کشورهای اروپایی هستند.

تعداد این افراد کمتر از ده نفر است و به نحو کاملا محسوس توسط یکی از عناصر وابسته به شبکه ایران اینترنشنال هماهنگ می‌شوند.

استفاده از بلندگوهای قوی تعبیه شده در پیاده روی مقابل هتل محل مذاکرات، باعث سلب آسایش ساختمان‌های اطراف و عابران شده که حتی باعث درگیری یکی از این افراد با پلیس شد.

پلیس اتریش حفاظت کامل از محل مذاکره و هیات‌های مذاکره کننده را به عهده داشته و اجازه نزدیک شدن این افراد را نمی دهد.

تجمع مشابهی از منافقین و سلطنت طلبان در آلمان نیز برگزار شد که جمعیت اندکی بودند.

پاسخ دادن