برنامه های نوروزی تلویزیون + ساعت پخش

مدیران شبکه های مختلف رسانه ملی در نشستی جزئیات برنامه های نوروز ۹۶ تشریح کردند.

تهران – اقتصاد برتر – ۱۸ اسفند ۹۵

علی برازش مدیر شبکه یک سیما در این نشست گفت: سریال علی البدل ساخته سیروس مقدم سریال نوروزی این شبکه به حساب می آید.

وی افزود: ویژه برنامه ایران ما که برای اولین بار برای نمایش در نوروز آماده شده است نیز از دیگر برنامه های ما به حساب می آید.

مدیر شبکه یک ادامه داد: شبکه یک با هدف ترویج گفتمان انقلاب اسلامی اقتصاد کلان را در اولویت خود قرار داده است و برنامه های نوروزی اش نیز حول همین محور تولید شده است.

برازش گفت: برنامه های دستپخت، جهان در سالی که گذشت و شکرستان از دیگر آثار ما به حساب می آید.

جعفری جلوه مدیر شبکه دو سیما نیز در این نشست گفت: محله گل و بلبل ویژه برنامه تحویل سال این شبکه است و سریال مرز خوشبختی و مجموعه کلاه قرمزی از دیگر برنامه های ما در نوروز ۹۶ به حساب می آید.

وی افزود: عموهای فیتیله ای نیز با بهترین شو به شبکه دو باز می گردند آیتم هایی هم با عنوان کام شیرین و با موضوع زوج های جوان روی آنتن شبکه دو خواهیم برد.

مدیر شبکه دو گفت: دستپخت های خودمانی از مسابقات نوروز ۹۶ در شبکه دو به حساب می آید و برنامه ای را نیز با عنوان از آسمان و با موضوع مدافعان حرم در ۱۳ قسمت ۹ دقیقه ای خواهیم داشت.

ناصر کریمان مدیر گروه اجتماعی شبکه سه که به نمایندگی از علی اصغر پورمحمدی مدیر این شبکه به این نشست آمده بود گفت: احسان علیخانی با سه ستاره سال ۹۶ را در شبکه سه تحویل می کند.

همچنین سریال دیوار به دیوار یا همان خانه ما که در شصت قسمت تهیه شده است سریال نوروزی شبکه سه به حساب می آید.

وی افزود: ما آیتم ها و مسابقات زیادی را برای نوروز ۹۶ تدارک دیده ایم و به دلیل اینکه این شبکه شبکه جوان نام دارد سعی کرده یم ریتم برنامه در کنداکتور تند باشد.

مجید زین العابدین مدیر شبکه پنج سیما نیز گفت: در سال ۹۵ گروه هایی چون گروه معارف اسلامی ، اجتماعی ،فیلم و سریال و کودک و خانواده را به این شبکه بازگرداندیم.

وی افزود: برنامه کودک بادکنک از برنامه هایی است که برای نوروز ۹۶ تدارک دیده شده است همچنین مسابقه آتش نشان با توجه به وقوع حادثه پلاسکو از بخش هایی است که نوروز ۹۶ به شبکه پنج می آید.

مدیر شبکه پنج درباره سریال این شبکه نیز گفت: یکی از سریال های مهران مدیری که از شبکه نمایش خانگی پخش شده بود مهمان نوروزی شبکه پنج خواهد شد.

کاظمی که از نمایندگی از مدیر شبکه نسیم به این نشست امده بود گفت: برنامه هایی چون دور همی، خندوانه و کودک شودر نوروز ۹۶ به شبکه نسیم می ایند برنامه گپ کوک نیز برنامه جدیدی است که با در بر گرفتن موسیقی های سنتی ، پاپ و محلی به مسئله موسیقی می پردازد.

محمدزاده مدیر شبکه قران گفت: این شبکه بیش از ۱۷ برنامه برای سال جدید تدارک دیده است ویژه برنامه تحویل سال ما هم که روز نو نام دارد از ۹ صبح ۳۰ اسفند روی آنتن می رود.

وی افزود: مسابقه ای به نام اصراع برای نوجوانان تدارک دیده ایم که از ۲۸ اسفند پخش می شود و مجموعه تلاوت های ۴۰ قاری برجسته قران نیز در یک قالب تهیه شده است.

محمدسرشار مدیر شبکه کودک گفت: برنامه های ما در این شبکه از ۲۴ اسفند تا ۱۳ فروردین در قالب یک جشنواره روی انتن خواهد رفت.

وی افزود:۱۰ سریال و ۶ برنامه از آثاری است که برای مخاطبان شبکه پویا در نظر گرفته ایم و برای کودکان ۶ تا ۱۲ سال نیز ۶ برنامه جدید داریم .

محمدمهدی یادگاری مدیر کل برنامه های خارجی سیما گفت: در ایام نوروز ۱۲۰ فیلم سینمایی روی آنتن تلویزیون می روند که بادیگارد، طعم شیرین خیال ، ماهی سیاه کوچولو، زاپاس، امروز، یاسین، بادیگران، ناردون، خداحافظی طولانی ، مجرد ۴۰ ساله، مذاکرات آقای عبدی و روباه از جمله آنها هستند

مدیران شبکه سلامت، مستند و مدیر موسسه صبا از دیگر افرادی بودند که در این نشست به تشریح برنامه های نوروزی شان پرداختند.

معرفی سریال‌های نوروزی شبکه تماشا

به گزارش روابط عمومی شبکه تماشا، در ایام نوروز ۹۶، جدول پخش این شبکه از ۲۷ اسفند حال و هوای نوروزی به خود می گیرد. بر این اساس با پایان یافتن سریال های در حال پخشِ مرز جنون و پریا، بسته پخش سریال ها در اختیار سریال های ویژه نوروز قرار می گیرد.

شبکه تماشا در نوروز ۹۶، سریال ژاپنی «از سرزمین شمالی» را در مجموعه ساعت ۱۹، مجموعه تلویزیونی «پیک سحر» به کارگردانی خسرو ملکان و بازی جمشید مشایخی، اسماعیل داورفر، پروین سلیمانی و احمد قدکچیان محصول سال ۱۳۶۹ را در مجموعه ساعت ۲۱، سریال بریتانیایی «خانه پوشالی» محصول سال ۱۹۹۰ با موضوع رقابت‌های سیاسی در انگلستان پس از دوران نخست وزیری مارگارت تاچر را در مجموعه ساعت ۲۲، مجموعه تلویزیونی «زعفرانی» به کارگردانی حامد محمدی، محصول ۱۳۹۵ با بازی مهدی هاشمی، ستاره اسکندری، مهران احمدی و هادی کاظمی را در مجموعه ساعت ۲۳ و ادامه پخش سریال «خانه کوچک» را در مجموعه ساعت ۲۴پیش بینی کرده است.

*irib

پاسخ دادن