برکناری تاجگردون از مدیر عاملی بیمه سرمد به‌دلیل حقوق نجومی

در حالیکه بیمه سرمد از پرداخت هزینه درمان بیمه شدگان به بهانه‌های مختلف خودداری می‌کرد، اکنون مشخص شده است، مدیر عامل این بیمه حقوق نجومی دریافت می‌کرده است.

تهران – اقتصاد برتر – ۲۰ خرداد ۱۴۰۰

در پی انتشار فیش حقوق نجومی غلامرضا تاجگردون از مدیرعاملی بیمه سرمد، هیأت مدیره این شرکت وی را از سمت خود برکنار کرد.

تاجگردون مدیرعامل سابق بیمه سرمد که از اسفند ماه سال گذشته به مدیرعاملی این شرکت بیمه منصوب شده بود در پی انتشار رقم دریافتی وی و فیش حقوقی‌ای از این شرکت بیمه، از سوی هیأت مدیره این شرکت از سمت خود برکنار شد.

فیش‌های حقوقی تاجگردون که به تازگی منتشر شده است، نشان دهنده دریافت ارقام نجومی ۷۳ و ۸۵ میلیون تومان به عنوان حقوق به ترتیب در دو ماه نخست فعالیت خود در فروردین و اردیبهشت ۱۴۰۰ سال جاری است.

خاطرنشان می‌شود تاجگردون در مجلس دهم ریاست کمیسیون برنامه و بودجه را بر عهده داشت و در مجلس یازدهم نیز از حوزه انتخابیه گچساران وارد خانه ملت شد اما اعتبارنامه‌اش به دلیل تخلفات مالی مورد تأیید نمایندگان قرار نگرفت و از مجلس یازدهم کنار گذاشته شد.

مدیر عامل بیمه سرمد در حالی حقوق نجومی می‌گرفته است که، این بیمه صد‌ها بیمه شده را برای پرداخت هزینه‌های درمانشان سرگردان کرده بود و صدای مردم در آمده بود که چطور موقع گرفتن حق بیمه همه حق بیمه را یکجا می‌گیرند اما موقع پرداخت هزینه‌های درمان مردم را سرگردان می‌کنند و نهایتا هم بدلایل واهی از پرداخت هزینه درمان مردم خودداری می‌کنند. اکنون مشخص شد که بودجه بیمه سرمد به جای اینکه بابت هزینه‌های مردم پرداخت شود، صرف حقوق‌های نجومی این بیمه می‌شده است. جالب تر اینکه بیمه مرکزی هم هیچ نظارتی روی فعالیت این بیمه‌ها ندارد.

بسیاری از بیمه شدگان بیمه سرمد از عدم پرداخت هزینه های درمانشان توسط این شرکت بیمه ناراحت و ناراضی هستند اما صدایشان به جایی نمی رسید.

پاسخ دادن