برگشت دلار به کانال ۲۶ هزار تومانی

اقتصاد برتر

امروز (دوشنبه، ۲۴ آبان‌ماه) هر دلار در صرافی‌های بانکی با ۵۷۹ تومان کاهش قیمت در مقایسه با روز گذشته به نرخ ۲۶ هزار و ۹۸۰ تومان داد و ستد شد.

تهران – اقتصادبرتر – ۲۴ آبان ۱۴۰۰

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از ایرنا، قیمت فروش یورو در ساعت ۱۴ و ۲۰ دقیقه امروز در مقایسه با روز گذشته با ۲۵۰ تومان کاهش، برابر با ۳۱ هزار و ۴۶۳ تومان بود. امروز همچنین قیمت خرید هر دلار ۲۶ هزار و ۴۴۵ تومان و نرخ خرید هر یورو نیز ۳۰ هزار و ۸۴۰ تومان اعلام شد. علاوه بر این، نرخ خرید دلار در بازار متشکل ارزی ۲۷ هزار و ۱۷۴ تومان و نرخ فروش آن ۲۷ هزار ۴۲۰ تومان اعلام شد. این در حالی است که نرخ خرید یورو در این بازار ۳۱ هزار و ۹۹ تومان و نرخ فروش آن نیز ۳۱ هزار و ۳۸۱ تومان اعلام شد.

همچنین در سامانه نیما در معاملات روز دوشنبه، حواله یورو به نرخ ۲۶ هزار و ۸۲۵ تومان فروخته و حواله دلار به بهای ۲۳ هزار و ۴۴۰ تومان معامله شد.  قیمت دلار از خردادماه وارد کانال ۲۶ هزار تومان شد و در این محدوده نوسان داشت و در مقطعی به سمت رقم ۲۷ هزار تومان نیز حرکت کرد. در شهریورماه نرخ دلار نزولی یا ثابت بود، البته برای چند روزی نیز در محدوده قیمتی ۲۸ هزار تومان معامله می‌شد اما این شرایط دوامی نداشت. قیمت دلار در هفته‌های گذشته در کانال ۲۶ هزار تومان رفت و برگشت داشت، اما از هفته گذشته وارد کانال ۲۷ هزار تومانی شد اما از روز گذشته عقبگرد به نرخ ۲۶ هزار تومان را شروع کرد و امروز وارد این کانال شد.

پاسخ دادن