بسته حمایتی ویژه بانک پاسارگاد با هدف شکوفایی اقتصاد کشور

بانک پاسارگاد با هدف کمک به رشد و شکوفایی چرخه اقتصاد کشور و افزایش دامنه خدمات بانکی، اقدام به اعطای تسهیلات ارزان قیمت می نماید.

تهران – اقتصاد برتر – ۲۲ مرداد ۹۷

بانک پاسارگاد با هدف کمک به رشد و شکوفایی چرخه اقتصاد کشور و افزایش دامنه خدمات بانکی، اقدام به اعطای تسهیلات ارزان قیمت می نماید.

بانک پاسارگاد با هدف کمک به رشد و شکوفایی صنایع داخلی و چرخه اقتصاد کشور بسته حمایتی ویژه خدمات بانکی را ارائه می‌نماید. این بسته شامل موارد زیر می باشد :

اعطای تسهیلات ارزان قیمت
گشایش اعتبار اسنادی داخلی
صدور انواع ضمانت‌نامه بانکی

اعطای تسهیلات ارزان قیمت

بانک پاسارگاد با هدف کمک به رشد و شکوفایی چرخه اقتصاد کشور و افزایش دامنه خدمات بانکی، اقدام به اعطای تسهیلات ارزان قیمت می نماید. بر اساس این طرح، مشتریان متناسب با ضریب امتیازشان در بانک و با حداقل مانده روزانه یک میلیون ریال در حساب های جاری و کوتاه مدت خود مشمول برخورداری از این تسهیلات می شوند. شایان ذکر است به هر یک میلیون ریال در حساب های جاری یا کوتاه مدت مشتری روزانه یک امتیاز تعلق می گیرد. نرخ این تسهیلات ۹ الی ۱۸ درصد برای حساب های جاری و ۱۸ درصد برای حساب های کوتاه مدت عادی می باشد. حداقل مبلغ تسهیلات اعطایی برای اشخاص حقیقی ۲۰۰ میلیون ریال و برای اشخاص حقوقی ۵۰۰ میلیون ریال تعیین شده است. اشخاص حقوقی، صاحبان مشاغل، فعالان اقتصادی، پذیرنـدگان فعـال دستگاه های کارت خوان بانک (دارای مجوز فعالیت)، مخاطبـان اصلـی ایـن طــرح هســتند و بانــک پاســارگاد آمــاده ارائــه تسـهیلات ارزان قیمـت بـه این اشـخاص می باشـد.

اطلاعات بیشتر و درخواست استفاده از این محصول
“اعطای تسهیلات ارزان قیمت بدون محدودیت”

گشایش اعتبار اسنادی داخلی

امروزه با وجود برخی خدمات و محصولات بانکی انجام بسیاری از فعالیت های تجاری به راحتی امکان پذیر می باشد.

یکی از نیازهای موجود در فعالیت های تجاری و اقتصادی انجام معامله بین خریدار و فروشنده در فضای قابل اعتماد و بدون ریسک می باشد . بانک پاسارگاد با ارائه خدمات گشایش اعتبار اسنادی داخلی ضمن اعتمادسازی میان طرفین قرارداد کلیه شرایط لازم برای انجام معامله بدون ریسک را برای خریداران و فروشندگان داخلی فراهم می نماید. خریداران با استفاده از این خدمات می توانند از مزایایی نظیر تامین کالا یا مواد اولیه با حداقل نقدینگی، دریافت اعتبار با کارمزد کمتر از تسهیلات، و پرداخت وجه به فروشنده بعد از اجرای کامل تعهدات توسط ایشان برخوردار گردند. همچنین فروشندگان نیز ضمن اعتماد به خریدار از دریافت کامل مبلغ قرارداد فروش اطمینان حاصل می نمایند.

“با استفاده از گشایش اعتبار اسنادی داخلی بانک پاسارگاد زنجیره اعتماد کامل می شود”

صدور انواع ضمانت نامه بانکی

یکی از مهمترین خدمات بانک پاسارگاد به مشتریان خود صدور انواع ضمانت نامه های بانکی می باشد که موجب تسهیل مبادلات اقتصادی و تجاری در جامعه می شود. بانک پاسارگاد با ایجاد شرایط لازم امکان دریافت این خدمات را با شرایط آسان و سریع فراهم کرده است. بانک پاسارگاد آماده صدور انواع ضمانت نامه های پیمانکاری(شرکت در مناقصه/مزایده، حسن انجام کار یا تعهدات، پیش پرداخت و کسور وجه الضمان)، انواع ضمانت نامه های تعهد پرداخت(گمرکی، مالیاتی، خروج از کشور، نظام وظیفه، آژانس های مسافرتی) و سایر ضمانت نامه ها برای مشتریان خود می باشد. بازار هدف این خدمات شامل کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی متقاضی انواع مختلف ضمانت نامه می باشد.

 

با دریافت ضمانت نامه بانک پاسارگاد “یک بانک پشتیبان شماست “

از علاقه ‏مندان به کسب اطلاعات بیشتر دعوت می‏ گردد به شعبه‏ های ما در سراسر کشور مراجعه فرمایند. همچنین مرکز مشاوره و اطلاع‌رسانی بانک‌پاسارگاد به شماره ۸۲۸۹۰ و سیستم دریافت نظرها در سایت آماده ارایه مشاوره و پاسخگویی به مشتریان گرامی می ‏باشد.

پاسخ دادن