بهترین ماشین با ۳۰ میلیون تومان

در رنج قیمت ۳۰ میلیون تومان ماشین های متفاوت صفر و کارکرده ای قابل خرید هستند و ارزشمند ترین ماشین کارکرده ۳۰ میلیون تومانی را به شما معرفی میکنیم .

تهران – اقتصاد برتر – ۲۷ مهر ۹۶

در رنج قیمت ۳۰ میلیون تومان ماشین های متفاوت صفر و کارکرده ای قابل خرید هستند و ارزشمند ترین ماشین کارکرده ۳۰ میلیون تومانی را به شما معرفی میکنیم . رنو تندر ۹۰ بیش از ۱۰ سال است که در ایران تولید میشود و مردم از رنو ال ۹۰ به خاطر کیفیت بالا ، استهلاک کم و اقتصادی بودن استقبال بالایی را به عمل آورده اند .

با ۳۰ مییون تومان رنو تندر ۹۰ های مدل ۱۳۹۰ و ۱۳۹۱ سالم و کم کارکردی قابل خرید هستند که ماشین ۳ به شما اطمینان میدهد اگر رفتار درستی با رنو تندر ۹۰ خود داشته باشید تا بیش از ۲۰۰٫۰۰۰ کیلومتر این ماشین هیچ گونه خرجی برای شما نخواهد داشت .

رنو تندر ۹۰ بر مبنای اقتصادی بودن ساخته شده است و این هدف را به خوبی به تحقق رسانده است زیرا رنو تندر ۹۰ یک ماشین کم مصرف و کم استهلاک است که تا مدت ها با انجام سرویس های دوره ای مانند روز اول به شما خدمت رسانی میکند و علاوه بر این در این رنج قیمت رنو تندر ۹۰ پر شتاب ترین ماشین است ، قابلیت مانور پذیری خوبی دارد و سواری ماشین هم برای استفاده خانواده یا جوانان یا حتی سفر مناسب است .

بسیاری از مردم چهره رنو تندر ۹۰ را نمی پسندند اما اگر به طور اصولی به این ماشین نگاه کنیم میبینیم که حتی طراحی رنو تندر ۹۰ هم پارامتر های یک ماشین اقتصادی را در خود گنجانده است و همه اینها گوشه ای از نکات برجسته در مورد رنو تندر ۹۰ هستند که ارزش خرید این ماشین را بسیار بالا میبرند .

رنو تندر ۹۰ جزء محدود ماشین های تولید شده در ایران است که از همان روزی که قدم به خط تولید کارخانه های کشورمان گذاشت با کمترین افت کیفیت هم مواجه نشده است و از این نظر رنو تندر ۹۰ یک ماشین قابل تحسین است و از طرف دیگر هم این موضوع نشان دهنده سیاست های صحیح در تولید این ماشین است .

در پایان بحث باید بگوییم که با بودجه ۳۰ میلیون تومانی انتخاب های پیش روی شما متعدد است اما به طور خلاصه رنو تندر ۹۰ کارکرده به دلایلی مانند بازار خرید و فروش خوب ، استهلاک کم و کیفیت بالا بهترین گزینه میباشد .

*otex

پاسخ دادن