بهترین هتل‌های ۲۰۱۷

سایت«Tripadvisor»، متخصص در امور گردشگری و اقامت با نظر مشاورانش، رده بندی سالانه خود را از زیباترین هتل های جهان منتشر کرد. در رده بندی امسال، اروپا ۵ هتل از ۱۰ هتل برتر دنیا را در خود جای داده است. این هتل‌ها در بوداپست، تورین، فلورانس، بارسلونا و پراگ هستند. آسیا نیز چندین هتل در این رده بندی برترین‌ها دارد.

تهران – اقتصادبرتر ۱۷ اسفند ۹۵:

«آریا هتل»، مجارستان : در سال ۲۰۱۷، موسسه Tripadvisor، عنوان بهترین هتل در جهان را به «هتل آریا» در بوداپست اختصاص داده است. این هتل در پایتخت مجارستان واقع شده و دارای ۴۹ اتاق است که این اتاق‌ها چهار نوع تزئینات دکوراسیون دارند. این هتل در بهترین موقعیت مکانی واقع شده (۱۰۰ متر فاصله با کلیسای سنت استفان که با پای پیاده ۵ دقیقه وقت لازم دارد) و این اجازه را به گردشگران می دهد تا بتوانند از جاذبه‌های شهر دیدن کنند.
«هتل مانداپا»، اندونزی : «هتل مانداپا» در جایگاه دوم بهترین هتل‌ها از نظر مشاوران این موسسه قرار دارد که در جزیره بالی واقع شده است. این هتل کمی پایین تر از مرکز فرهنگی این جزیره در وسط پوشش گیاهی ساخته شده است. این هتل ۵ ستاره دارای یک استخر خیره کننده در فضای باز، آبگرم و مرکز سلامتی است.
«هتل تورین پالاس»، ایتالیا : در مقام سوم این رده بندی یک هتل ایتالیایی قرار گرفته است. «هتل تورین» در منطقه ایستگاه پورتا، نزدیک به تمام جاذبه‌های این شهر قرار گرفته است. در دکور آن از ترکیبی گرم از رنگ‌های مداد رنگی استفاده شده که به صورتی ظریف و زیبا دیده می‌شود.
«هتل سراس»، بارسلونا: سومین هتل اروپایی در این رده بندی، «هتل سراس» بارسلوناست. این هتل روبه روی دریا واقع شده است. این هتل ۵ ستاره دارای غذاهای بسیار لذیذ است. این هتل در ساختمانی واقع شده که «پابلو پیکاسو» نخستین بار در سال ۱۸۹۶ آثار خود را در معرض دید گذاشت. این هتل تنها دارای ۱۲ اتاق است، اما خدمات آن بسیار با کیفیت است. استخر این هتل روی پشت بام در دسترس است.
«هتل بوهو پراگ»، چک: در رده پنجم بهترین هتل‌ها، «هتل بوهوی پراگ» قرار گرفته است. این هتل در قلب پایتخت واقع شده که در نزدیکی مناطق «Vieille-Ville» و«Venceslas»است. این هتل، یک هتل مدرن و راحت است که با طراحی زیبا خدمات باکیفیتی را به گردشگران ارائه می دهد.
«هتل پورتره فبرنز»، فلورانس ایتالیا: هتل دیگری که در بین ۱۰ هتل برتر دنیا از اروپا قرار گرفته است، «هتل پورتره» فلورانس است. این هتل دارای منظره با دید پانوراما از شهر فلورانس و آرنو است. در ۶۰۰ متری کلیسای جامع سانتا ماریا دل فیوره در منطقه اوفیزی است. این هتل دارای ۳۷ اتاق با دکوراسیون لوکس است. بدیهی است که با نرخ بالایی نزدیک به ۷۰۰ یورو در هر شب رزرو می شود. اتاق رو به رودخانه و ۸۵ متری، ۳ هزار و ۵۰۰ یورو در هر شب هزینه دارد.
«هتل شینتا مانی ریسورت»، کامبوج: این هتل در محله فرانسوی‌ها «سی یم ریپ» در بین باغ‌های سلطنتی و بازار قدیمی واقع شده است. «هتل شینتا مانی ریسورت» یک پناهگاه صلح در کامبوج است. تمام اتاق‌ها ۴۰متر مربعی و دارای بالکن با دسترسی مستقیم به استخر و باغ های گرمسیری هستند.
«هتل هانوی لا سیستا»، ویتنام: ر اینجا سومین هتل آسیایی را در بین ۱۰ هتل برتر دنیا می بینیم. این هتل دارای ۵۰ اتاق و سوئیت است که قیمت آنها نسبتا مقرون به صرفه است که هر شب بین ۱۰۰ تا ۲۶۰ یورو نرخ آنهاست. این هتل در نزدیکی دروازه قدیمی شهر، معبد«Ngoc Son» و بازار دونگ ژوان در هانوی واقع شده است.
«هتل تولمار بونگالو»، کاستاریکا : اگر شما بخواهید که یک استراحت با آرامش داشته باشید این هتل برای شما خانه‌های ییلاقی در بین ۶۰ تا ۲۶۹ متر مربع دارد. این هتل در یک پارک ملی واقع شده که در آن ترکیب گیاهان سبز و ساحل خصوصی را می بینید.
«مانافارو»، مالدیو : شرکت مشاوران Tripadvisor، در رتبه بندی خود هتل «JA Manafaru»را در رده دهم قرار داده است. این هتل در مالدیو واقع شده است. این هتل مناظری دارد که بهشت را برای شما تداعی می کند. این هتل استخرهای فضای باز، آبگرم و مرکز غواصی دارد.

*اقتصادبرتر

پاسخ دادن