به روز شدن تحویل خودروهای فروش فوری ایران‌خودرو

به روز شدن تحويل خودروهای فروش فوری ايران‌خودرو

مدیرعامل #ایران_خودرو از روند کاهشی تعهدات معوق این خودروساز با موعد تحویل سال ۹۷ و عرضه خودروهای ثبت نامی خبر داد.

تهران – اقتصادبرتر – ۱۳ آبان ۹۸

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از ایکوپرس، فرشاد مقیمی گفت: از ابتدای سال جاری تا دوازدهم آبان ماه حدود ۲۰۰ هزار دستگاه خودرو از تعهدات معوق تحویل مشتریان شده است.

مقیمی افزود: البته برخی از تعهدات نیز از سال قبل وجود دارند که به دلیل شرایط خاص اقتصادی کشور، خودروی آنها قابل تولید و تحویل نیست که پیشنهاداتی به مشتریان محترم ارائه شده تا در صورت تمایل و رضایت، خودروی مورد نظر تبدیل و با تعیین تکلیف نهایی، خودروی تبدیلی به سرعت در لیست تحویل قرار گیرد.
وی افزود: تعهدات معوق در فروش فوری محصولات شرکت در هفته اول مهرماه در حدود ۳ هزار و۶۰۰دستگاه بود که در حال حاضر این شرکت هیچ‌گونه تعهد معوقی برای فروش فوری محصولات خود ندارد.

عرضه ۶ گروه خودرو در طرح پیش‌فروش عادی آبان‌ماه ایران خودرو

شرکت ایران خودرو طرح پیش فروش عادی خود را در روز سه شنبه ۱۴ آبان ماه آغاز می‌کند.در این طرح گروه محصولات پژو۴۰۵، سمند، پژو ۲۰۶، پژو پارس، دنا و پژو ۲۰۷ با موعد تحویل مهر و آبان سال ۹۹ عرضه می‌شود.

در این طرح که از ساعت ۱۱ صبح روز سه شنبه ۱۴ آبان ماه آغاز و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت،‌ به منظور افزایش احتمال ثبت‌نام مشتریان واقعی و بهره‌مندی از مزایای طرح، محدودیت‌هایی از جمله هر کد ملی یک دستگاه، دارا بودن سن بالای ۱۸ سال، ارایه گواهی نامه رانندگی، عدم ثبت نام در ۱۸ ماه گذشته در شرکت‌های ایران خودرو و سایپا، عدم امکان تنظیم صلح‌نامه و عدم امکان ثبت نام برای شماره مشتری دوم نمایندگی‌ها اعمال می‌شود.
در این بخش‌نامه تاکید شده است، متقاضیان برای واریز مبالغ بالای ۵۰ میلیون تومان باید پس از دریافت ردیف قرارداد از طریق سایت فروش اینترنتی بخش «میز کار مشتری» حداکثر تا پایان وقت اداری دو روز کاری بعد از ثبت نام، نسبت به واریز مابه‌التفاوت اقدام کنند، در غیر این صورت قرارداد مشتری غیرفعال شده و وجه پرداختی ظرف مدت ۲۰ روز مسترد خواهد شد.

پاسخ دادن