بورس اول هفته منفی شد

شاخص بورس و اوراق بهادار در پایان معاملات با کاهش ۲۲۱۸.۷۱ واحدی به پله ۱۷۸ هزار و ۸۴۱ واحدی رسید.

تهران – اقتصاد برتر – ۵ آبان ۹۷

ریزش شاخص ها در پایان معاملاتبه گزارش ایران اکونومیست، شاخص بورس و اوراق بهادار در آغاز معاملات با اُفت (۳۵۲.۵۲) واحدی به پله ۱۸۰ هزار و ۷۰۷ واحدی رسید.
بر این اساس ارزش کل معاملات بورس تهران در ابتدای معامله از ۶۹۴ میلیارد ریال فراتر رفت که طی ۱۲ هزار نوبت معاملاتی انجام شد.

نماد‌های پر بیننده معاملات تاپیکو، رمپنا، فارس، شپنا، شبریز، پارس و شتران با روند نزولی کار خود را آغاز کردند.

شاخص کل فرابورس در آغاز معاملات با اُفت (۱۲.۷۵) واحدی به پله ۲ هزار و ۵۲ واحد رسید که براین اساس ارزش کل در ابتدای معاملات از ۲۳۸ میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن ۸۳ میلیون سهم طی ۲۳ هزار نوبت معاملاتی است.

حافظ قرمزپوش شد

شاخص بورس و اوراق بهادار در جریان معاملات با کاهش ۲۰۷۶٫۳ واحدی به پله ۱۷۸ هزار و ۹۸۴ واحدی رسید.

بر این اساس ارزش کل معاملات بورس تهران از ۸ میلیارد ریال فراتر رفت که طی ۱۳۷ هزار نوبت معاملاتی انجام شد.

نماد‌های پر بیننده معاملات امروز نماد پارس، تاپیکو، شبندر، پارسان، شپنا، شتران با روند نزولی و نماد فارس با روند صعودی کار خود را به جریان انداخت.

شاخص کل فرابورس در جریان معاملات با کاهش ۴۵٫۹۱ واحدی به پله ۲ هزار و ۱۹ واحد رسید که براین اساس ارزش کل معاملات از ۳ میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن ۶۲۴ میلیون سهم طی ۱۴۸ هزار نوبت معاملاتی است.

ریزش شاخص ها در پایان معاملات

شاخص بورس و اوراق بهادار در پایان معاملات با کاهش ۲۲۱۸٫۷۱ واحدی به پله ۱۷۸ هزار و ۸۴۱ واحدی رسید.

بر این اساس ارزش کل معاملات بورس تهران از ۸ میلیارد ریال فراتر رفت که طی ۱۴۴ هزار نوبت معاملاتی انجام شد.

نماد‌های پر بیننده معاملات امروز نماد پارس، تاپیکو، شبندر، پارسان، شپنا، شتران با روند نزولی و نماد فارس با روند صعودی کار خود را به پایان رساند.

شاخص کل فرابورس در پایان معاملات با کاهش ۴۷٫۱۵ واحدی به پله ۲ هزار و ۱۸ واحد رسید که براین اساس ارزش کل معاملات از ۳ میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن ۶۷۴ میلیون سهم طی ۱۵۲ هزار نوبت معاملاتی است.

پاسخ دادن