بورس در هفته ای که گذشت، ۲۴ هزار واحد رشد کرد

شاخص بورس و اوراق بهادار در هفته اخیر با رشد ۲۴ هزار واحدی، به کانال یک میلیون و ۲۳۸ هزار واحدی دست یافت.

تهران – اقتصاد برتر – یکم اسفند ۹۹

شاخص بورس و اوراق بهادار در هفته خیر اُفت و خیز فراوانی را تجربه کرد و ابتدای هفته را با روند صعودی آغاز کرد. در هفته اخیر شاخص بورس کار خود را از کانال یک میلیون و ۲۱۴ هزار واحدی آغاز کرد و به کانال یک میلیون و ۲۳۸ هزار واحدی رسید و به طور کلی حدود ۲۴ هزار واحد رشد کرده است. بررسی روند شاخص در ۲۵ بهمن ۹۹ نشان می‌دهد شاخص ولین روز هفته را با روند صعودی و رشد ۴۷ هزار واحدی آغاز شد و به کانال یک میلیون و ۲۶۲ هزار واحدی رسید و فرابورس با رشد ۳۳۴ واحدی به رقم ۱۷ هزار و ۸۷۳ واحدی رسید.

شاخص در دومین روز هفته مورخ ۲۶ بهمن ۹۹ روند صعودی خود را با قدرت کمتری حفظ کرد و با رشد بیش از ۲ هزار و ۸۵ واحدی به پله یک میلیون و ۲۶۴ هزار واحدی رسید و فرابورس نیز در معاملات امروز با اُفت بیش از ۵۶ واحدی به پله ۱۷ هزار و ۸۱۶ واحدی رسید.

روند نزولی شاخص از روز دوشنبه ۲۷ بهمن ۹۹ آغاز شد و با اُفت بیش از ۷ هزار واحدی به پله یک میلیون و ۲۵۷ هزار واحدی رسید و فرابورس با اُفت ۸۴ واحدی به پله ۱۷ هزار و ۷۳۱ واحدی رسید. معاملات شاخص بورس در روز سه شنبه ۲۸ بهمن ماه نیز نزولی بود و با ریزش ۱۱ هزار واحدی به رقم یک میلیون و ۲۴۵ هزار واحدی رسید و شاخص فرابورس با کاهش ۹۸ واحدی به رقم ۱۷ هزار و ۶۳۳ واحدی رسید.

شاخص بورس در معاملات ۲۹ بهمن ۹۹ نیز با روند کاهشی کار خود را آغاز کرد و با اُفت بیش از ۷ هزار و ۴۸۷ واحدی به پله یک میلیون و ۲۳۸ هزار واحدی رسید و فرابورس با اُفت بیش از ۴۳ واحدی به پله ۱۷ هزار و ۵۹۰ واحدی رسید. نگاه اجمالی شاخص بورس حاکی از آن است که این هفته شاخص کار خود را با روند صعودی آغاز کرد و این روند در اواسط هفته کُند شد و به سمت روند نزولی پیش رفت و شاخص هفته اخیر را با روند نزولی به پایان رساند.

پاسخ دادن