بیانیه گروه صنعتی ایران خودرو به مناسبت ایام الله دهه فجر

بيانيه گروه صنعتی ایران خودرو به مناسبت ایام الله دهه فجر

گروه صنعتی #ایران_خودرو در بیانیه ای به مناسبت دهه مبارک فجر، ایام الله سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را یادآور حماسه آزادگی و عزم و اراده پولادین ملت آزاده ایران در مبارزه با طاغوت و استکبار دانست.

تهران – اقتصادبرتر – ۲۱ بهمن ۹۸

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از ایکوپرس، گروه صنعتی ایران خودرو در بیانیه ای به مناسبت دهه مبارک فجر، ایام الله سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را یادآور حماسه آزادگی و عزم و اراده پولادین ملت آزاده ایران در مبارزه با طاغوت و استکبار دانست و مردم شریف ایران را به حضور در راهپیمایی حماسی و باشکوه سالروز پیروزی انقلاب، ۲۲ بهمن فراخواند.

سالگرد پیروزی انقلاب یادآور حماسه آزادگی و عزم پولادین ملت ایران است

 متن این بیانیه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم.
ایام الله سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه فجر را که یادآور حماسه آزادگی و عزم و اراده پولادین ملت آزاده ایران در مبارزه با طاغوت و استکبار است، به ملت شریف و آگاه کشور تبریک می‌گوییم و با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب، ضمن تجدید بیعت با آرمان‌های انقلاب و بنیانگذار آن حضرت امام خمینی قدس سره الشریف، این شکوه تاریخی را عزیز می‌داریم.
دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، ایام به ثمر رسیدن ایثارگری هزاران مرد و زن آزاده این دیار است که ارمغان آن طلیعه‌ای از مهر و آزادی بود. مردان و زنانی که با تبعیت از امام و قائدشان، حضوری حماسی و پرشور را متجلی کرده و با انقلابی شکوهمند، یکی از بزرگترین و طلایی‌ترین اوراق دفتر تاریخ را به نام خویش رقم زدند؛ برگی که سرفصلِ زرین آن ندای بزرگ حق طلبی و عدالت‌خواهی برای تمامیِ بشریت بود.
اکنون در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب، ملت سختکوش ایران با اتکای به یاری خداوند متعال و تکیه بر دانش و تعهد فرزندانش، به رغم عداوت‌ها و دشمنی‌های نظام سلطه و محدودیت‌ها و تحریم‌های ظالمانه، آینده‌ای درخشان فراروی خود دارد. دستاوردها و توفیقات برآمده از این کوشش در عرصه‌های مختلف علمی، اقتصادی و صنعتی گواه روشنی بر این مدعاست که ایران اسلامی امروز در دستیابی به استقلال از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرده و بر بلندای توفیق ایستاده است. ایستادگی و صلابتی که بشارت جان‌های تشنه حقیقت و الگوی بسیاری از خیزش‌های انقلابی عدالتخواه در میان مستضعفان و محرومان جهان است.
گروه صنعتی ایران خودرو ضمن دعوت از آحاد مردم برای شرکت در مراسم پاسداشت آیین باشکوه این پیروزی و راهپیمایی ۲۲ بهمن، حضور حماسی ملت را ارج نهادن به خون‌هایی که درخت تناور انقلاب را آبیاری کرده‌اند و تضمینی برای بقا و دوام این انقلاب می‌داند.

پاسخ دادن