بیت کوین در آتش؛ طلا در ساحل آرامش

اقتصادبرتر

 محبوب ترین ارز رمزنگاری، بیت کوین، همچنان به روند صعودی خود ادامه می دهد و بیش از ۱۰۰۰ دلار در یک روز افزایش یافت و به قیمت بالاتر از ۱۲ هزار دلار رسید.

تهران – اقتصادبرتر – ۶ تیر ۹۸

به گزارش #اقتصادبرتر ، اونس بعد از توفان صعودی ابتدای هفته، به آرامش نسبی رسید. فلز زرد #طلا هفته جاری را با قیمت ۱۴۰۵ دلار شروع کرد، به قله ۱۴۴۰ دلار رسید، سپس روی نقطه مبدا ۱۴۰۵ دلار خود نشست.

بیت کوین در آتش؛ طلا در ساحل آرامش
اقت

علاوه بر این شاخص تسلط بیت کوین یا درصد سهم #بیت_کوین از ارزش کل بازار به ۶۱ درصد رسید. این مقدار از تسلط آخرین بار در دسامبر ۲۰۱۷ و زمانی که قیمت بیت کوین برابر ۲۰ هزار دلار بود، مشاهده شد.

در حال حاضر قیمت بیت کوین در حدود ۱۲۸۰۰ دلار است و در طول ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۴درصد صعود را تجربه کرده است. این ارز نسبت به هفته گذشته بیش از ۳۳ درصد و نسبت به ۱۲ ماه گذشته ۹۶ درصد افزایش پیدا کرده. روند افزایشی این ارز با شتاب بالایی در حال رشد است.

در عین حال اتریوم که در رتبه دوم برترین ارزهای رمزنگاری از نظر ارزش بازار قرار دارد، در حال حاضر با بیش از ۷ درصد افزایش بالاتر از سطح ۳۳۵ دلار در حال معامله است. ریپل و بیت کوین کش نیز بیش از ۲ درصد رشد داشتند.

ارزش کل بازار بیش از ۷ درصد افزایش یافته است و به بالاتر از ۳۶۵ میلیارد دلار رسیده است. همانطور که قبلا گزارش شد برخی کارشناسان معتقدند که با توجه به روند افزایشی فعلی بیت کوین، قیمت این ارز می تواند تا ۱۰۰ هزار دلار برسد.

*افسانه صدیقی

پاسخ دادن