بیت کوین سودآور‌ترین دارایی سال شد

داده‌هامالی تأیید می‌کنند که بیت کوین (BTC) در مقایسه با سایر دارایی‌ها، بهترین عملکرد را در سال ۲۰۲۱ میلادی داشته است.

تهران – اقتصاد برتر – ۱۵ مهر ۱۴۰۰

با افزایش ۱۵ درصدی قیمت بیت کوین در پنج روز اول ماه اکتبر، ارز دیجیتال برتر جهان از سایر دارایی‌های کلان در سراسر جهان عملکرد بهتری را از خود به نمایش گذاشته و بازده سالانه ۵۰ درصدی را به ثبت رسانده است.

سود ۴۹ درصدی هودلرهای بیت کوین نسبت به اوایل سال!

با وجود سقوط شدید ۶۰ درصدی قیمت بیت کوین از اوج تاریخی خود در اواسط ماه می، روند نزولی نتوانست بازار را تحت کنترل خود درآورد و بیت کوین موفق شد بخش بزرگی از ضررهای خود را جبران کند.

بر اساس داده‌های ارائه‌شده، بیت کوین در سال جاری میلادی حداقل ۱۳ درصد از بازار کالاها و ۱۷ درصد از شرکت‌های با سرمایه کوچک در ایالات متحده، جلوتر بوده و عملکرد بهتری در مقایسه با آنها از خود نشان داده است.

در مقایسه با عملکرد برخی دیگر از سرمایه‌گذاری‌ها، تصویر برای خریداران بیت کوین حتی زیباتر می‌شود. به عنوان مثال، بازار سهام اروپا در این هفته از ابتدای سال جاری تنها ۱۰٫۳ درصد رشد داشته است.

علاوه بر عملکرد قابل‌توجه بیت کوین در سال جاری، برخی از آلت کوین‌ها نیز در مدت کوتاهی پیشرفت عجیب و چشمگیری را تجربه کرده‌اند.

سولانا (SOL) یکی از مشهورترین آنها است که سال ۲۰۲۱ را با قیمت ۱٫۶ دلار آغاز کرد و در تاریخ ۹ سپتامبر به بالاترین سطح خود در حدود ۲۱۵ دلار رسید.

پاسخ دادن