بیمه رایگان کارمندان و پرسنل با بیمه سازمانی تیم شیم(h1)

اقتصاد برتر

یکی از عوامل کلیدی و مؤثر در جذب و نگهداشت نیروی انسانی کارآمد در محیط کار، ارائه خدمات رفاهی و حمایتی به آن‌هاست. بیمه سازمانی تیم شیم یکی از این راه حل هاست.

تهران – اقتصاد برتر – ۴ شهریور ۹۹

یکی از مهم‌ترین تسهیلاتی که برای کارکنان و کارمندان هر مجموعه‌ای از اهمیت زیادی دارد، خدمات بیمه‌ای است که با مساعدت شرکت از آن برخوردار می‌شوند. به عبارتی پوشش خدمات بیمه‌ای فراتر از تعهدات رایج، بخش مهمی از امکانات رفاهی‌ست که سازمان‌ها در اختیار کارکنان خود قرار می‌دهند.

حال نظرتان چیست اگر بتوانید بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای کارکنان خود را بیمه عمر و یا درمان گروهی کنید؟ می‌پرسید چطور؟ با طرح ارزش‌آفرین تیم‌شیم.

  • طرح ارزش آفرین تیم شیم: بیمه شرکتی رایگان(h2)

شرکت‌ توسعه فناوران مالی رایا که، محصولات بیمه‌ای خود را در وبسایت خرید اینترنتی بیمه تیم شیم عرضه می کند، این امکان را فراهم کرده است تا بیمه پرسنل شرکت کاملاً رایگان شود. چگونه؟

بورس در چند سال اخیر نسبت به دیگر بازارهای مالی، بیشترین بازدهی را داشته است. به طوری که شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران از ابتدای سال ۹۷ تا پایان اردیبهشت ۹۹، رشدی حدود ۱۰ برابر را تجربه کرده است. کم‌ریسک‌ترین و بی دردسرترین کار برای حضور در بورس خرید عرضه اولیه است. از سال ۹۶ تا کنون در حدود ۷۰ شرکت عرضه اولیه شده‌اند که خرید سهام تمامی آن‌ها سودده بوده است. فقط در دو ماهه ابتدایی سال ۹۹ سود سهام عرضه اولیه به ازای هر کد معاملاتی به بیش از ۲۵ میلیون ریال رسید.

اغلب افراد به دلیل عدم آشنایی با بورس و فرایند خرید عرضه اولیه، فرصت برخورداری از مزایای آن را از دست می‌دهند. از همین روی تیم شیم با تکیه بر قدرت مالی بازار سرمایه و با همکاری کارگزاری بورس آتیه برای کارکنان شرکت‌ها و سازمان‌ها، سهام عرضه‌های‌ اولیه‌های بورس را خریداری می‌کند. نه مدیریت شرکت و نه کارکنان هیچ هزینه‌ای در این فرایند پرداخت نمی‌کنند. پس از رشد قیمت سهام مزبور به صورت اتوماتیک فروخته می‌شود و تمامی سود خالص این خرید و فروش به صورت کامل در حساب پرسنل شناسایی و واریز می‌شود.

بنا بر موافقت‌نامه‌ای که با شرکت انجام شده است، با هماهنگی بین شرکت و کارکنان، پرسنل با سود سهامشان اقدام به خرید بیمه‌نامه می‌کنند و از اسن طریق حق بیمه‌شان از محل سود سهام عرضه اولیه تأمین می‌شود و رایگان بیمه می‌شوند.

اقتصاد برتر
  • مزایای طرح ارزش آفرین و بیمه سازمانی چیست؟ (h2)

۱- تسهیل فرایند ثبت نام: احراز هویت و اخذ امضای فرم های کارگزاری بورس، توسط نماینده اعزامی در محل شرکت انجام می‌گیرد.

۲- خرید رایگان سهم: برای خرید سهام، نیاز به واریز هیچ وجهی از سوی پرسنل و یا شرکت نیست.

۳- تیم حرفه ای و با تجربه: خرید و فروش سهام به وسیله تیمی متخصص و با تجربه انجام می‌گیرد تا بیشترین سود نصیب‌تان شود.

۴- بیمه رایگان: با این طرح، پرسنل شرکت بدون پرداخت حق بیمه از سوی خودشان و یا شرکت، بیمه می‌شوند.

  • اگر قبلا پرسنل توسط شرکت و یا خودشان بیمه شده باشند چه؟

چنانچه شرکت در حال حاضر قرارداد بیمه درمان تکمیلی و یا عمر برای پرسنل داشته باشد، می‌تواند در طرح ارزش‌آفرین بیمه سازمانی ثبت نام کند تا هر چه زودتر، پرسنل در لیست عرضه‌های اولیه قرار گیرند تا در تمدید قرارداد بیمه‌نامه، پرداخت حق با سود انباشت شده در حساب پرسنل شروع شود و نیازی به پرداخت قسط بیمه نداشته باشند.

برای ثبت نام در طرح ارزش آفرین بیمه شرکتی و کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

پاسخ دادن