تاریخ شروع فیلمبرداری «Maleficent 2» اعلام شد

تاریخ شروع فیلمبرداری نسخه ی دوم فیلم «Maleficent»، ماه آوریل سال جاری اعلام شده است. در خبری که چند وقت پیش اعلام شده بود خواندیم که انتظار می رود تولید این اثر در سه ماهه ی اول سال میلادی آغاز شود که با خبر امروز می توانیم دریابیم فیلم مذکور طبق برنامه پیش می رود.

تهران – اقتصاد برتر – ۲۸ دی ۹۶

تاریخ شروع فیلمبرداری نسخه ی دوم فیلم «Maleficent»، ماه آوریل سال جاری اعلام شده است. در خبری که چند وقت پیش اعلام شده بود خواندیم که انتظار می رود تولید این اثر در سه ماهه ی اول سال میلادی آغاز شود که با خبر امروز می توانیم دریابیم فیلم مذکور طبق برنامه پیش می رود. تا بعد از این خبر مشخص نبود که آیا «آنجلینا جولی» برای نقش خود در فیلم بار دیگر مقابل دوربین خواهد رفت یا خیر که هم اکنون مشخص شد چنین اتفاقی خواهد افتاد.

به گزارش پایگاه خبری «Omega Underground» این فیلم در مراحل پیش تولید خود به سر می برد و قرار شده تا در تاریخ ۱۶ آوریل سال جاری فیلمبرداری خود را آغاز نماید. این فیلم اثری به کارگردانی «خواکیم رونینگ» می باشد که سال گذشته فیلم «Pirates of the Carribean: Dead Men Tell No Tales» را کارگردانی نمود. لوکیشن فیلمبرداری این اثر شهر لندن اعلام شده است و انتظار می رود فیلمبرداری آن چهار ماه به طول بینجامد. در حال حاضر تاریخ اکران رسمی فیلم اعلام نشده است. در صورت انتشار اخبار جدید با شما خواهیم بود.

پاسخ دادن