تجلیل بانک پاسارگاد از خانواده شهدای آتش نشان

دکتر مجید قاسمی مدیرعامل بانک‌پاسارگاد، در دیدار با خانواده گرانقدر شهدای آتش‌‌نشانان حادثه ساختمان پلاسکو، با تجلیل از مقام شامخ شهدا، از خانواده‌های فهیم، صبور و فرهیخته ایشان دلجویی و قدردانی کرد.

تهران- اقتصاد برتر- ۴ اسفند ۹۵
به گزارش روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد، مدیرعامل این بانک در دیداری که در تاریخ ۳ اسفند ۱۳۹۵، با حضور خانواده محترم آتش‌نشانان فداکار و جمعی از مدیران بانک انجام شد، ضمن ادای احترام و تسلیت به خانواده‌های افتخار‌آفرین و محترمی که این شهیدان بزرگوار را به تاریخ شکوهمند ایران اسلامی تقدیم کرده‌اند، گفت: به شأن و مرتبت این بزرگواران در کلام‌ الهی به صورت گویا و شفاف اشاره شده‌است. ما قابل نیستیم که در خصوص جایگاه این عزیزان صحبت کنیم به همین دلیل و بنا به اعتقاد خود، سعی می‌کنیم کلام خدا را الگوی خود قرار داده و در خصوص آن فکر کنیم.
وی ضمن گفت‌و‌گوی مفصل با خانواده‌های این عزیزان، از خداوند متعال، آرامش و التیام آلام روحی این بزرگواران را مسئلت کرد و مقام والای شهدا را که برای حفظ جان و مال مردم، فداکاری و جانفشانی کرده‌اند، ارج نهاد.
در این دیدار، خانواده ارجمند شهدا، ضمن تقدیر و تشکر از این اقدام بانک‌پاسارگاد، که در زمره مسئولیت‌های اجتماعی این بانک است، آن را ارزشمند خواندند.

پاسخ دادن