تحلیل بازار ارز بین الملل از ۷ تا ۱۱ آبان ماه ۹۷

دلار کانادا CAD : همانگونه که هفته گذشته پیش بینی کردیم نرخ بهره دلار کانادا ۰٫۲۵% افزایش داشت و در سال جدید میلادی به سمت نرخ بهره ۲ % ادامه مسیر خواهد داشت .

تهران – اقتصاد برتر – ۶ آبان ۹۷

تحلیل پیش نگر بازار ارز بین الملل از ۷ تا ۱۱ آبان ماه ۱۳۹۷

بازارهای ارز بین الملل از روز دوشنبه تا جمعه هر هفته ۲۴ ساعت شروع بکار می کنند . با در نظر گرفتن ریسک بالا در بازار ارز بین الملل این مقاله هیچ گونه آمورش یا پیشنهاد به خرید و فروش نیست .

فرانک سوئیس CHF : از ابتدای این هفته ساعت رسمی این کشور یک ساعت به عقب کشیده می شود این تغییر ساعت در اعلام خبر و آمار اقتصادی تاثیر می گذارد معامله گران فرانک سوئیس این نکته مهم را در نظر داشته باشند .

پوند GBP : ابتدای این هفته ساعت رسمی انگلستان یک ساعت به عقب کشیده می شود این تغییر ساعت در اعلام خبر و آمار اقتصادی تاثیر می گذارد معامله گران پوند این نکته مهم را در نظر داشته باشند .

دلار کانادا CAD : همانگونه که هفته گذشته پیش بینی کردیم نرخ بهره دلار کانادا ۰٫۲۵% افزایش داشت و در سال جدید میلادی به سمت نرخ بهره ۲ % ادامه مسیر خواهد داشت . این هفته روز سه شنبه ساعت ۲۳:۰۰ بوقت ایران رئیس بانک مرکزی کانادا سخنرانی خواهد داشت در زمان سخنرانی وی ارز دلار کانادا پرنوسان خواهد بود پیشنهاد می شود در این ساعت دلار کانادا معامله نکنید .

یورو EUR : ابتدای این هفته ساعت رسمی ناحیه یورو یک ساعت به عقب کشیده می شود این تعییر ساعت در اعلام خبر و آمار اقتصادی تاثیر می گذارد معامله گران یورو این اثر مهم را لحاظ نمایند ، روز پنج شنبه بانکهای مالی در فرانسه و ایتالیا تعطیل هستند از اینرو یورو در این روز کم نوسان است .

ین ژاپن JPY : با چرخش آبه نخست وزیر ژاپن بسوی چین از این هفته تردیدها نسبت به دلار بیشتر می شود و حتی می تواند بر کنفرانس خبری بانک مرکزی ژاپن در روز چهارشنبه اثر گذار باشد .

جدول تحلیل اقتصادی هفته پیش رو …
جدول زیر برمبنای تحلیل اقتصاد کلان کشورها طراحی گردیده و برای اولین بار در جدول زیر ارزش ذاتی جفت ارز مذکور ارائه شده است ، این جدول به نوعی ابزار کمکی برای بهبود معاملات احتمالی شما ارائه شده است و هیچ گونه آموزش یا پشنهاد به خرید یا فروش نیست .

R 3 : ناحیه مقاومت سوم S 3 : ناحیه حمایت سوم
R 2 : ناحیه مقاومت دوم S 2 : ناحیه حمایت دوم
R 1 : ناحیه مقاومت اول S 1 : ناحیه حمایت اول
Pivot Point : قیمت تعادلی هفته

*تحلیل علی حیدری-کارشناس ارز بین الملل-کاری از گروه رسانه ای اقتصاد برتر

پاسخ دادن