تحلیل بازار ارز بین الملل تا ۱۸ آبان ماه ۹۷

اقتصاد برتر

پوند GBP : در هفته پیش رو مانند هفته گذشته اخبار و شایعات خوشایندد پیرامون توافق Brexit بین بریتانیا و اتحادیه اروپا بر ارز پوند اثر مثبت می گذارد .

تهران – اقتصاد برتر – ۱۳ آبان ۹۷

تحلیل پیش نگر بازار ارز بین الملل از ۱۴ تا ۱۸ آبان ماه ۱۳۹۷

بازارهای ارز بین الملل از روز دوشنبه تا جمعه هر هفته ۲۴ ساعت شروع بکار می کنند . با در نظر گرفتن ریسک بالا در بازار ارز بین الملل این مقاله هیچ گونه آمورش یا پیشنهاد به خرید و فروش نیست .
پوند GBP : در هفته پیش رو مانند هفته گذشته اخبار و شایعات خوشایندد پیرامون توافق Brexit بین بریتانیا و اتحادیه اروپا بر ارز پوند اثر مثبت می گذارد .
دلار کانادا CAD : هفته گذشته بانک مرکزی کانادا از ادامه سیاست های پولی در سال ۲۰۱۹ سخن گفت و اینکه به احتمال این بانک درصورت ادامه روند مثبت اقتصادی ، در سال پیش رو نرخ بهره را بین ۲٫۵ تا ۳٫۵ تغییر دهد از اینرو این ارز می تواند در سال جدید همسو با دلار نوسانات مثبتی نیز داشته باشد .
دلار امریکا USD : ادامه روند رشد اقتصادی امریکا در حال حاضر تبدیل به اقتصاد قوی شده است و از آمار بیکاران بطرز باورنکردی کم شده است بطوری که انتشار این خبر در روز جمعه به بازار شوک عجیبی وارد کرد . از اینرو این احتمال می رود که این بانک در سال جدید حتی سه بار نرخ بهره را تغییر دهد پس می توان کماکان شاهد رشد ارزش دلار در حیطه جهانی بود .

جدول تحلیل اقتصادی هفته پیش رو …

جدول زیر برمبنای تحلیل اقتصاد کلان کشورها طراحی گردیده و برای اولین بار در جدول زیر ارزش ذاتی جفت ارز مذکور ارائه شده است ، این جدول به نوعی ابزار کمکی برای بهبود معاملات احتمالی شما ارائه شده است و هیچ گونه آموزش یا پشنهاد به خرید یا فروش نیست .

*تحلیل علی حیدری-کارشناس ارز بین الملل-کاری از گروه رسانه ای اقتصاد برتر

پاسخ دادن