تحویل بیش از ۲۷ هزار دستگاه خودرو از خانواده برلیانس

از ابتدای سال تاکنون بیش از ۲۷ هزار دستگاه خودرو از خانواده برلیانس به مشتریان گروه خودروسازی سایپا تحویل شده است.

تهران – اقتصاد برتر – ۱۱ مهر ۹۷

گروه خودروسازی سایپا از ابتدای سال جاری تاکنون بر اساس برنامه ریزی تولید خود توانسته روند تولید را با وجود مشکلات متعدد ادامه دهد و بر همین اساس تاکنون بیش از ۲۷ هزار دستگاه از محصولات برلیانس را به مشتریان تحویل داده است.

بر اساس این گزارش در شش ماه ابتدایی سال تعداد ۲۷ هزار و ۱۹۴ دستگاه از محصولات خانواده برلیانس H330،H320 ، H230،H220 ، C3 و ون هایس تولید و به مشتریان تحویل شده است.

این گزارش می افزاید: تا پایان شهریور ماه سال جاری محصولات برلیانس H330، تعداد ۱۰ هزار و ۳۰۳ دستگاه، H320، ۴ هزار و ۵۳۵ دستگاه، H230، ۵ هزار و ۷۳۲ دستگاه، ون هایس، ۱۱۶ دستگاه ، H220، ۳ هزار و ۵۱۳ دستگاه و برلیانس C3، ۲ هزار و ۹۹۵ دستگاه تولید و تحویل مشتریان شده است.

همچنین در شهریور ماه تعداد ۲ هزار و ۳۴۹ دستگاه از گروه خانواده برلیانس تحویل مشتریان شده که H330،H320 ، H230،H220 ، C3 و ون هایس به ترتیب ۲۴۰، ۱۶۲، ۱۱۴۳، ۶۳۴، ۱۶۲و ۸ دستگاه بوده است.

گفتنی است با توجه به مشکلات موجود در حوزه ارزو و ترخیص قطعات در گمرک که در ماه های اخیر به وقوع پیوسته، گروه خودروسازی #سایپا در تلاش است تا با ادامه مذاکره با شریک تجاری خود، شرایط تامین قطعه و بهبود روند تولید محصولات گروه برلیانس را در جهت تامین خواست مشتریان افزایش دهد.

*سایپا نیوز

پاسخ دادن