ترافیک نیمه سنگین در محورهای شمالی

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در مورد آخرین وضعیت ترافیکی محورهای کشور گفت: ترافیک نیمه سنگین در محور هراز و فیروزکوه گزارش شده است.

تهران – اقتصادبرتر – ۱۴ خرداد ۱۴۰۰

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از مهر، سرهنگ احمد شیرانی با اشاره به آخرین وضعیت محورهای شمالی اظهار کرد: ترافیک نیمه سنگین در محور هراز مسیر (جنوب به شمال) محدوده‌های مشاء و پلور و در محور فیروزکوه مسیر (جنوب به شمال) محدوده دماوند گزارش شده است. همچنین در محور چالوس، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) تردد روان گزارش شده است.

به گفته رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند. شیرانی با اشاره به آخرین وضعیت محورهای مسدود شریانی گفت: محورهای شهداد – نهبندان و خرم آباد – پلدختر همچنان مسدود و تردد از مسیر جایگزین انجام می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: محور قزوین – همدان (کیلومتر ۱۱۰) مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین لاین روبرو به صورت دوطرفه انجام می‌شود. شیرانی با اشاره به محورهای دارای انسداد فصلی گفت: محورهای شمشک – دیزین، اولنگ – شاهرود و پونل – خلخال و محورهای غیر شریانی رباط پشت بادام – بیاضه و دوآب – بلده مسدود هستند.

پاسخ دادن