ترامپ، شکست در انتخابات را پذیرفت

پس از گذشت حدود دو هفته از تاریخ ۳ نوامبر روز انتخابات آمریکا، سرانجام دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده با انتشار یک پیام توییتری برای اولین‌بار پیروزی جو بایدن در انتخابات را تایید کرد.

تهران- اقتصادبرتر- ۲۵ آبان ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از یورو نیوز ، با این وجود همچنان از طرح نظریه‌های توطئه دست برنداشت و بار دیگر سیستم انتخابات کشورش را به تقلب متهم کرد.

او با اشاره به جو بایدن نوشت: «او برد زیرا در انتخابات تقلب شد. به هیچ ناظری اجازه داده نشد، رای‌ها توسط دومینیون، شرکتی که یک چپ رادیکال مالک آن بود جمع آوری شد. شرکتی با سابقه بد و کارکنانی تنبل که حتی برای تگزاس واجد شرایط نبودند (جایی که من با رای زیادی برنده شدم!) به کمک رسانه‌هایی جعلی و خاموش و چیزهای دیگر».

Donald J. Trump
@realDonaldTrump

He won because the Election was Rigged. NO VOTE WATCHERS OR OBSERVERS allowed, vote tabulated by a Radical Left privately owned company, Dominion, with a bad reputation & bum equipment that couldn’t even qualify for Texas (which I won by a lot!), the Fake & Silent Media, & more!

هنوز مشخص نیست چه عاملی باعث شده که ترامپ شکست در انتخابات را بپذیرد و به رقیب دموکرات خود پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری را تبریک بگوید. طی ۴۸ ساعت گذشته برخی از شرکت های حقوقی که قرار بود موضوع تقلب های انتخاباتی را برای ترامپ پیگیری کنند از انجام این کار به دلایل نامشخصی صرفنظر کردند.

پاسخ دادن