ترتل کوین چیست؟

اقتصاد برتر

در حالی که پروژه های بسیاری در فضای رمزنگاری مالی بدون محصول واقعی اما با مقادیر زیاد سرمایه گذاری و حجم کلان بودجه وجود دارد، توسعه دهندگان ترتل کوین تصمیم گرفتند این کار را برعکس انجام دهند.

تهران – اقتصاد برتر – ۱۶ فروردین ۱۴۰۰

هدف از ایجاد سکه ترتل این بود که پروژه ای ساده ، با استفاده آسان راه اندازی شود و اجازه داده شود به تنهایی و بدون بودجه و استراتژی بازاریابی رشد کند. همه چیز به همین ترتیب شروع شد.

ارز trtl به عنوان یک پروژه سرگرم کننده آغاز شد. در حیطه رمزارزها ممکن است با بسیاری از ارزهای رمزنگاری شده مبتنی بر میم های سرگرم کننده برخورد کرده باشید. ترتل کوین یکی از آنهاست. اما در حال حاضر این سکه دارای اجتماع قوی ، محصولات جذاب و تعدادی ویژگی است که باعث می شود ترتل کوین چیزی بیش از یک سکه مبتنی بر میم های سرگرم کننده باشد.

ترتل کوین در دسامبر ۲۰۱۷ توسط دو توسعه دهنده راه اندازی شد. این پروژه نه حق بیمه داشت ، نه ICO و نه بودجه عظیم بازاریابی. ترتل کوین یک رمز ارز سرگرم کننده ، سریع ، آسان و خصوصی است که به شما امکان می دهد برای دوستان و مشاغل خود پول ارسال کنید. این پروژه منبع باز ، ساده ، قابل دسترسی برای همه و یکی از معدود سکه هایی است که می توان با استفاده از CPU به راحتی استخراج کرد.

 ترتل کوین هارد فورک منشعب از Bytecoin است بنابراین از نظر فنی بر اساس CryptoNote ساخته شده است. بنابراین اساساً ترتل کوین شامل تمام ویژگی های حریم خصوصی است که در سکه هایی مانند Monero و Aeon پیدا می کنید.

ویژگی های ترتل کوین

برخی از ویژگی های اصلی سکه ترتل کوین شامل: معاملات سریع ، حریم خصوصی مبتنی بر شبکه زنجیره ای بلاک چین ، توسعه دهندگان کاربر محور ، استخراج آسان ، استفاده آسان و علاوه بر این برخورداری از یک اجتماع مردمی بزرگ می شود.

معاملات سریع:

زمان تولید بلوک ترتل کوین فقط ۳۰ ثانیه است یعنی هر ۳۰ ثانیه یک بلاک جدید در شبکه بلاک چین ترتل کوین ایجاد می شود. زمان کوتاه ایجاد بلوک ، تأیید تراکنش های بلوک را سریعتر می کند و از این رو در بستر شبکه بلاک چین ترتل کوین معاملات مالی بسیار سریعتر از بسیاری از سکه های مشهور پردازش می شود.

حریم خصوصی:

از آنجا که این سکه بر اساس فناوری CryptoNote ساخته شده است ، دارای ویژگی های حریم خصوصی سکه های Monero ، Aeon و سایر سکه های CryptoNote است. بنابراین اساساً همه معاملات انجام شده از طریق شبکه ترتل کوین به طور پیش فرض خصوصی هستند. هیچ کس به جز مالک دارایی دیجیتال نمی تواند به منبع ذخیره سکه ترتل کوین دسترسی داشته باشد.

جدا از این دو ویژگی اصلی ، توسعه دهندگان ترتل کوین کیف پول کاربر پسند ارائه می دهند، و این سکه مانند دلار آمریکا تنها دارای دو رقم اعشار است.

عدم بهره برداری از انتشار اولیه سکه رمزارز (ICO)

همانطور که گفتیم در شبکه بلاک چین ترتل کوین ICO و هیچ تیم بازاریابی وجود ندارد. طیف گسترده ای از اجتماع مردمی نه تنها به ارتقای پروژه کمک می کنند بلکه در گسترش نهادینه سازی این سکه نیز نقش حائز اهمیتی ایفا می کنند. در حالی که پروژه های زیادی وجود دارد که میلیون ها نفر را از طریق انتشار اولیه (ICO) برای توسعه پروژه جمع می کنند، ترتل کوین این کار را از طریق اجتماع مردمی انجام می دهد.

چرا عرضه ترتل کوین خیلی زیاد است؟

توزیع حداکثری یک تریلیون سکه بنظر بسیار زیاد است. آیا توزیع این میزان سکه ارزش ترتل کوین را کم نخواهد کرد؟ در پاسخ باید گفت در حالی که ترتل کوین حجم توزیع سکه بسیار بالایی در اختیار دارد، با این حال برخلاف بیت کوین که می تواند به ۸ رقم اعشاری (۰٫۰۰۰۰۰۰۰۰ BTC) تقسیم شود، ترتل کوین فقط ۲ رقم اعشار (۰٫۰۰ TRTL) دارد. همین موضوع باعث می شود حجم بالای توزیع این سکه توجیه پذیر باشد.

چارت قیمت ترتل کوین:

در حال حاضر ترتل کوین با قیمت ۰٫۰۰۰۳۳۷۶ دلار معامله می شود. این سکه بر اساس اطلاعات وبسایت کوین مارکت کپ در جایگاه ۶۶۹ سکه های رمزارز قرار گرفته است.

سخن پایانی:

ترتل کوین یک سکه رمزارز مبتنی بر شبکه بلاک چین است که در سال ۲۰۱۷ ایجاد و برای دسترسی عمومی در بستر شبکه بلاک چین قرار گرفت. این سکه در ابتدا به عنوان یک میم اینترنتی ایجاد شد و بیشتر هدف سرگرم کننده داشت، اما با گذشت زمان و استقبال چشمگیر کاربران به شدت ارتقا پیدا کرد. شبکه بلاک چین ترتل کوین بر اساس الگوریتم اجماع اثبات کار طراحی شده است و می توان از طریق پردازنده های CPU نیز آن را استخراج کرد.

میتوانید جدیدترین اخبار ارز trtl و همه رمز ارزها و فناوری بلاک چین رو از سایت  https://sekeh.news  پیگیری نمایید.

پاسخ دادن