تعداد جانباختگان کرونایی در ایران از ۳۰ هزارتن گذشت

شمار کل جانباختگان کووید۱۹ در ایران از ۳۰ هزار نفر گذشت و از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا امروز شنبه ۲۶ مهر به ۳۰ هزار و ۱۲۳ نفر رسید.

تهران- اقتصادبرتر- ۲۶ مهر ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر، سیما سادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امروز شنبه درباره آخرین آمار کرونا در کشور گفت که در شبانه‌روز گذشته ۴ هزار و ۱۰۳ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شده که هزار و ۷۷۹ نفر از آنها بستری شدند. با این حساب، مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور از ابتدای شیوع بیماری تا کنون به ۵۲۶ هزار و ۴۹۰ نفر رسید.

لاری درباره آمار جان‌باختگان کرونا گفت: «متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲۵۳ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۳۰ هزار و ۱۲۳ نفر رسید.»

وی با اعلام این که تا کنون ۴۲۳ هزار و ۹۲۱ نفر از بیماران، بهبود یافته یا از بیمارستان ترخیص شده‌اند، یادآوری کرد که همچنین ۴ هزار و ۷۲۱ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند. معاون وزارت بهداشت ایران در مورد وضعیت استان‌های ایران از نظر شیوع کرونا نیز گفت استان‌های هرمزگان، فارس و گلستان هم اکنون در وضعیت هشدار و باقی استان‌ها در وضعیت قرمز قرار دارند.

پاسخ دادن