تعرض ترامپ به مجری سابق فاکس نیوز

در ادامه موج افشاگری‌های جنسی علیه افراد صاحب منصب در آمریکا، «جولیت هاددی»، مجری سابق فاکس‌نیوز رییس جمهور آمریکا را به انجام رفتار نامناسب جنسی «در سال ۲۰۰۵ و ۲۰۰۶» در آسانسور متهم کرد.

تهران – اقتصاد برتر – ۱۸ آذر ۹۶

در صورتی که ادعاهای «جولیت هادی» صحیح باشند، این اولین بار نیست که ترامپ به انجام رفتارهای نامناسب جنسی با زنان متهم می‌شود.

هافینگتون پست: تعداد زنانی که رئیس جمهور امریکا را به تعرض جنسی متهم کرده اند، به ۱۶ نفر رسید.

مهرماه سال گذشته، روزنامه واشنگتن‌ پست یک فایل ویدئویی از ترامپ منتشر کرد که وی در آن با لحنی مفتخرانه از تلاش‌هایش برای برقراری روابط جنسی با زنان سخن گفته و عنوان می‌کند: «وقتی آدم ستاره باشد زنان اجازه هر کاری را به او می‌دهند.» بعد از انتشار این فایل ویدئویی چندین زن، ترامپ را به سوءاستفاده جنسی متهم کردند.

 

بعد از گزارش جنجالی و افشاگرانه روزنامه نیویورک‌تایمز درباره فساد جنسی یکی از تهیه‌کنندگان مشهور هالیوودی ده‌ها مقام سیاسی، کارگردان، هنرپیشه، مجری تلویزیون و افراد صاحب منصب در اصناف دیگر با اتهامات مشابه مواجه شده‌اند.

«چارلی رز»، مجری مشهور سی‌بی‌اس و «مایکل فالون»، وزیر دفاع سابق انگلیس جزو افراد مشهوری هستند که پس از افشاگری‌هایی از همین دست مجبور شدند از سمتشان کناره‌گیری کنند.

پاسخ دادن