تهران گرم می شود

سازمان هواشناسی اعلام کرد هوای تهران روز چهارشنبه دو درجه گرم تر شده و به ۳۹ درجه سانتی گراد خواهد رسید.

تهران – اقتصاد برتر –  ۳۱ تیر ۹۹

کارشناس سازمان هواشناسی گفت : استمرار بارش باران در برخی نقاط کشور ادامه خواهد یافت.

سه شنبه شب نیز در برخی استان‌های کشور رگبار باران و وزش باد شدید موقت پیش بینی می‌شود. کبری رفیعی کارشناس سازمان هواشناسی از استمرار رگبار باران در برخی نقاط خبر داد و گفت: سه شنبه شب در اردبیل و شمال استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و سواحل غربی خزر ،  رگبار باران و رعد و برق همراه با وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود. وی از کاهش محسوس دما و وزش باد‌های شدید در استان‌های ساحلی دریای خزر و اردبیل خبر داد و افزود: بارش در سواحل غربی و مرکزی خزر تشدید می‌شود. رفیعی با اشاره به اینکه فردا بارش در استان گیلان تشدید می‌شود، بیان کرد: روز چهارشنبه در اردبیل، نیمه شمالی استان‌های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی رگبار و رعد و برق همراه با وزش باد شدید موقت پیش بینی می‌شود. این کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد: طی روز‌های پنجشنبه تا شنبه در برخی نقاط استان‌های ساحلی خزر، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و خراسان شمالی در برخی ساعات رگبار و رعد و برق و وزش باد پیش بینی می‌شود.

  • سامانه جدید بارشی در راه است

به گفته کارشناس سازمان هوا شناسی طی سه روز آینده در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب در برخی نقاط هرمزگان و جنوب سیستان و بلوچستان رگبار و رعد و برق همراه با وزش باد شدید موقت رخ خواهد داد. رفیعی از وزش باد شدید همراه با گرد و خاک در منطقه زابل خبر داد و گفت: تا پایان هفته شرق دریای عمان مواج است و در روز چهارشنبه تنگه هرمز مواج پیش‌بینی می‌شود.

  • افزایش نسبی دما در پایتخت

این کارشناس سازمان هواشناسی درباره آخرین وضعیت آب و هوای تهران بیان کرد: روز چهارشنبه آسمان تهران قسمتی ابری همراه با وزش باد خواهد بود. وی گفت : بیشینه دمای تهران روز چهارشنبه ۳۹ درجه سانتی گراد خواهد بود.

پاسخ دادن