تولید در گروه عظام بی وقفه ادامه دارد

گروه صنعتی عظام
اقتصاد برتر

 عباس ایروانی مدیر عامل گروه صنعتی عظام در گردهمایی نمایندگان اصلی گروه قطعات خودرو عظام تاکید کرد در شرایط کنونی کشور بیش از هر زمان دیگری به تولید نیاز دارد و گروه در راستای رسالت خود بی وقفه به تولید ادامه خواهد داد و نیاز صنعت خودرو را تامین می کند.

تهران – اقتصاد برتر – ۴ دی ۹۷

نمایندگان اصلی توزیع قطعات عظام در سراسر ایران در نشست هم اندیشی توسعه کسب و کار گرد هم آمدند و بر ضرورت تداوم تولید تاکید کردند .  

در این نشست عباس ایروانی مدیر عامل گروه صنعتی عظام طی سخنانی با اشاره به موانع تولید در شرایط کنونی اقتصاد اظهارداشت : استراتژی گروه صنعتی عظام در دوران تحریم توسعه و گسترش تولید و افزایش عمق داخلی سازی قطعات با تکیه بر دانش و توان مهندسین داخلی است.

وی تاکید کرد مشکلات و فرافکنی ها نباید خللی در امر تولید ایجاد کند و تداوم و تقویت تولید اولین اولویت گروه عظام در شرایط تحریم است.

ایروانی با تاکید بر استفاده حداکثری از ظرفیت های داخلی، هدف گروه عظام را بهبود کیفیت و تثبیت قیمت ها علیرغم افزایش نهاده های تولید و در نهایت تامین نیاز مصرف کنندگان قطعات خودرو اعلام کرد .

گروه عظام با ۱۲ کارخانه فعال، بزرگترین تولیدکننده قطعات اصلی خودرو در بخش خصوصی بوده و با پشتیبانی از خطوط تولید خودروسازان و تامین نیاز بازار لوازم یدکی خودرو به اشتغال زایی مستقیم برای حدود ۵۰۰۰ نفر در کارخانجات عظام و به صورت غیرمستقیم بیش از ۲۵۰۰۰ نفر در صنعت قطعات خودرو، سهم بسزایی در افزایش تولید ملی دارد.

مدیریت گروه عظام AM برنامه ریزی نشست های آتی نمایندگان سراسر کشور را در دستور کار دارد و بزودی  بزرگترین گردهمایی مدیران این گروه در سراسر کشور را برگزار خواهد کرد.

پاسخ دادن