تولید ۲ میلیون تنی فولاد خوزستان در ۶ ماهه اول سال

تولید ۲ میلیون تنی فولاد خوزستان در ۶ ماهه اول سال

تولید شمش فولاد خوزستان در نیمه نخست امسال، با رکورد همراه شد و به مرز ۲ میلیون تن رسید.

تهران – اقتصاد برتر – ۱ مهر ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از کالا خبر، علی محمدی، مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان با اعلام خبر فوق افزود: کارکنان فولاد خوزستان توانستند بعد از ۲ سال، رکورد تولید شش ماهه را به میزان قابل توجهی ارتقا دهند.

به گفته وی، عبور از تولید یک میلیون و ۹۷۶ هزار تن در شش ماهه نخست سال ۹۹ گامی بلند در تحقق جهش تولید است.

محمدی اظهار داشت: با وجود همه سختی‌های ناشی از تحریم‌های ظالمانه و محدودیت‌های شیوع کرونا، کارکنان فولاد خوزستان در مسیر تحقق شعار سال ۱۳۹۹ گام برداشتند و این رکود تولید نسبت به سال ۹۷ بیش از ۶۷ هزار تن افزایش داشته است.

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان همچنین درباره رکوردهای پیشین این شرکت گفت: در سه ماهه نخست امسال با تولید یک میلیون و ۲۴ هزار تن شمش، رکورد جدیدی در فصل بهار به دست آمده بود. از طرفی در چهار نوبت رکورد تولید ماهانه در فروردین و خرداد ماه و رکورد تولید روزانه در چهاردهم فروردین و بیست و چهارم اردیبهشت ارتقا یافت.

وی تاکید کرد: شعار محوری سال ۱۳۹۹ فولاد خوزستان “تکمیل زنجیره ارزش و تحول در تولید محصولات خاص با تمرکز بر طرح‌های توسعه، ‌ ایمنی، محیط زیست و بهداشت محیط کار و تقویت سرمایه های انسانی” است و برنامه سالانه تولید، سه میلیون و ۸۰۰ هزار تن شمش فولاد پیش‌بینی شده است.

محمدی افزود: همه‌ توان خود را بکار می‌ گیریم که به اقتصاد بدون نفت کمک کنیم و به مانند سال‌های گذشته، با اولویت تامین نیاز داخل، درصدی از این‌ تولید به صادرات اختصاص دارد.

پاسخ دادن