تویوتا رتبه اول خدمات پس از فروش

در جدیدترین گزارش سالانه شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) در خصوص ارزیابی خدمات پس از فروش شرکت های عرضه کننده خودرو در سال ۹۵، نماینده رسمی تویوتا در ایران موفق به کسب رتبه اول خدمات پس از فروش میان وارد کنندگان خودرو در کشور شده است.

تهران- اقتصاد برتر- ۲۲ مرداد ۹۶

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، در جدیدترین گزارش سالانه شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) در خصوص ارزیابی خدمات پس از فروش شرکت های عرضه کننده خودرو در سال ۹۵، نماینده رسمی تویوتا در ایران موفق به کسب رتبه اول خدمات پس از فروش میان واردکنندگان خودرو در کشور شده است.

در این گزارش،۴۰ تولید کننده و وارد کننده خودروهای سبک و سنگین مورد بررسی قرار گرفتند و یک میلیون و دویست و سی و هفت هزار مشتری (شامل ارزیابی عملکرد و سنجش رضایت) در این ارزیابی ها شرکت داشتند.

همچنین ارزیابی میدانی در ارتباط با تعمیرگاه های مجاز در سراسر کشور، از ۲۳۴۸ نمایندگی مجاز صورت گرفته و در ارزیابی از رضایت مدیران نمایندگی های مجاز از عملکرد شرکت های عرضه کننده خودرو نیز ۱۸۷۸ نمایندگی مجاز شرکت داشتند. تعداد پرسنل فنی ارزیابی شده در کلیه تعمیرگاه های مجاز نیز ۲۲۹۴۸ نفر بوده اند.

*میزان

پاسخ دادن