تیزر قسمت نهم «عصر جدید»، پخش امشب ساعت ۲۲:۳۰

هفت صبح نوشت: برنامه «عصر جدید» که اوایل اسفند ماه به دلیل حلوگیری از شیوع کرونا متوقف شده بود قرار است با حفظ پروتکل وزارت بهداشت از شنبه هفته آینده مجددا وارد مرحله تولید شود 🔹دو قسمت آخر این مسابقه که در ایام نوروز روی آنتن رفت، بدون حضور تماشاگران ضبط شد و قرار است ادامه مسابقه هم بدون حضور تماشاگران باشد. 🔹آنطور که شنیده می‌شود قرار است قسمت‌های تولید شده بلافاصله روی آنتن بروند و به احتمال زیاد پخش برنامه بعد از شب‌های قدر از سر گرفته می‌شود.
اقتصاد برتر

صفحه رسمی برنامه «عصر جدید» در اینستاگرام با انتشار این ویدیو اعلام کرد، قسمت نهم از مرحله مقدماتی سرانجام امشب ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

تهران – اقتصاد برتر – ۳ خرداد ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر «عصر جدید» در صفحه رسمی برنامه در اینستاگرام نوشت:
«چقدر دلتنگ شماها بودیم و چقدر خوشحالیم که داریم برمی‌گردیم!
به قول دکتر ، کرونا همه‌مون رو “خونه‌نشین” کرد ولی “ته‌نشین”، نه!!

دوباره صحنه و دوباره هیجان!
دوباره رقابت و دوباره توفان!

شرکت‌کننده‌های برنامه نهم، چه اجرایی برامون آوردن؟

قسمت نهم از دور مقدماتی فصل دوم #عصرجدید / شنبه ساعت ۲۲:۳۰ / شبکه سه سیما»

گروه عصر جدید این روزها در حال تصویربرداری قسمت‌های تازه است و تاکنون چهار قسمت از این برنامه بدون تماشاگران ضبط شده است.
در این سه ماه، تصویربرداری برنامه «عصرجدید» تعطیل بوده و به دلیل تعطیلی باشگاه‌ها و جاهای مختلف در کشور، شرکت‌کنندگان نمی‎توانستند تمرین خوبی داشته باشند. به گفته عوامل برنامه برای سلامت شرکت‌کنندگان و تماشاگران، مجبور نشدن‌شان به سفر کردن و امنیت گروه برنامه‌ساز، این اتفاقات افتاد و ضبط قسمت‌های باقیمانده متوقف شد.
در این زمان، مربیان برنامه به صورت آنلاین با شرکت‌کنندگان در تماس بودند، اما به هر روی کار برای همه مشکل بوده و کرونا یکسری امکانات را از شرکت‌کنندگان دریغ کرده بود. همین موضوع به تولید، ضبط، پخش و تمرین شرکت‌کنندگان «عصر جدید» آسیب رساند.

اعضای گروه الان درصدد هستند مشکلات را رفع و رجوع و شرایط را بهتر کنند. این برنامه فعلا بدون تماشاچی در حال ضبط است، یعنی قسمت‌های ابتدایی که روی آنتن می‌رود بدون حضور تماشاگران خواهد بود. کم‌کم و با توجه به تغییراتی که ایجاد می‌شود تماشاگران با رعایت نکات بهداشتی و فاصله اجتماعی اضافه خواهند شد.
به دلیل آزاد شدن عبور و مرور بین‌شهری، تصویربرداری ادامه برنامه و آمدن شرکت‌کنندگان از شهرهای مختلف به استودیو ادامه پیدا کرد. البته این روزها از هلال احمر و نیروهای اورژانس سر صحنه حضور دارند و همه پیش از ورود به استودیو از نظر سلامت بررسی و کنترل می‌شوند. با نظر ستاد کرونا و وزارت بهداشت، به‌زودی حضور تماشاگران هم در این برنامه میسر خواهد شد.

هشت قسمت از برنامه روی آنتن رفته است، ۱۲ قسمت دیگر از مرحله مقدماتی باید پخش شود. به این ترتیب همچنان افراد و گروه‌هایی هستند که هنوز روی «صحنه عصر» جدید نیامدند.
شیوع ویروس کرونا و توقف تصویربرداری، این فصل از «عصر جدید» را طولانی کرد و به همین دلیل فینال برنامه، زمستان روی آنتن خواهد رفت.

پاسخ دادن