جاسوسی که محل ترددهای سردار سلیمانی را لو داد که بود؟

 برخی کاربران شبکه‌های اجتماعی تصویر ادعایی را با عنوان چهره موسوی مجد، جاسوس آمریکا و اسرائیل منتشر کردند.


تهران- اقتصادبرتر- ۲۱ خرداد ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از فارس ، اسماعیلی سخنگوی قوه قضائیه روز گذشته از حکم اعدام سید محمود موسوی مجد جاسوس موساد و سیا به جرم افشای اطلاعات نظامی مانند لو دادن محل استقرار و ترددهای سردار شهید حاج قاسم سلیمانی خبر داد.

پس از اعلام این خبر، تعدادی از سایت‌ها و برخی کاربران شبکه‌های اجتماعی تصویری را منتشر و ادعا کردند که وی سیدمحمود موسوی مجد است.

درحالی که فرد در تصویر عراقی و از نیروهای حشدالشعبی است. مهند العقابی، مدیر اطلاع‌رسانی حشد شعبی نیز در صفحه شخصی اش در توییتر انتساب این تصویر به موسوی مجد را تکذیب کرد.

1 پیام

  1. اشخاصی که به هر طریق ازبین رفتن اشخاصی چون سردار سلیمانی رادنبال کنند یا طراحی کنند یا مدیریت کنند و انجام میدهند باید فقط به جرم گرفتن پول و مادیات محاکمه نشوند بلکه اقل کمترین جرم میل به نسل کشی تا جنگ با افریدگار یکتا، میشود به جرم این افراد اضافه کرد. من به عنوان یک مسلمان محب رسول الله (ص) و اصحاب خاص و خالص این مقام مقدس، این مجرمان را باید به اشد مجازات اجرای حکم نمود تا تاریخ آن شهادت و آن محاکمه عاملان آن جنایت را تا ابد بازگو کند و سلام الهی نازل کن بحق رسول الله و ائمه معصوم جمیع بلایا و غضب هایت برای دشمنان آل الله. آمین آمین آمین

پاسخ دادن