جزئیات کارت اعتباری ارزان‌قیمت بانک پاسارگاد

درخواست و اعطای کارت اعتباری ارزان‌قیمت بانک پاسارگاد از طریق برنامه ویپاد

«کارت اعتباری ارزان‌قیمت بانک پاسارگاد» با هدف تکمیل و توسعه طرح «تسهیلات ارزان‌قیمت» و همچنین بهره‌مندی هر چه بیشتر گروه مشتریان حقیقی، طراحی شده است.

تهران – اقتصاد برتر – ۲۴ آذر ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر ، «کارت اعتباری ارزان‌قیمت بانک پاسارگاد» با هدف تکمیل و توسعه طرح «تسهیلات ارزان‌قیمت» و همچنین بهره‌مندی هر چه بیشتر گروه مشتریان حقیقی، طراحی شده است. این طرح بر مبنای «نتیجه اعتبارسنجی مشتریان» و تلاش در جهت گسترش هر چه بیشتر«سطح مراودات مشتریان با بانک (امتیاز وجوه سپرده‌های مشمول مشتریان)» طراحی شده است؛ به‌نحوی که از طریق طرح یادشده و براساس امتیاز سپرده‌های مشمول مشتریان، تسهیلات در قالب عقد مرابحه و از طریق ابزار کارت اعتباری به ایشان اعطا می‌گردد (امکان تعیین فاکتورهای «مبلغ تسهیلات» و «مدت و مبلغ سپرده‌گذاری» فراهم است.)

کلیه مشتریان حقیقی دارنده سپرده‌های قرض‌الحسنه جاری با دسته‌چک و بدون دسته‌چک و نیز سپرده‌های سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت عادی نزد بانک، در صورت برخورداری از شرایط لازم، مشمول برخورداری از امتیاز استفاده از تسهیلات یادشده هستند.
نحوه محاسبه امتیاز جهت برخورداری از این طرح بدین صورت است که به ازای هر ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ریال «حداقل موجودی روزانه» سپرده‌های مشمول مشتریان از زمان «ثبت درخواست دریافت تسهیلات»، یک امتیاز در نظر گرفته می‌شود و امتیاز تجمعی سپرده‌های مشمول مشتریان از زمان ثبت درخواست از طریق اپلیکیشن ویپاد، حداقل به مدت سه ماه و حداکثر به مدت یک ‌سال، محاسبه خواهد شد.

حداقل مبلغ تخصیص اعتبار به مشتریان مشمول ۱۰۰میلیون ریال و حداکثر مبلغ مذکور، ۳۰۰میلیون ریال است. اما از آنجا که مجموع اعتبار قابل تخصیص از سوی شبکه بانکی کشور به هر مشتری در قالب کارت اعتباری، حداکثر ۵۰۰میلیون ریال است، لذا تخصیص اعتبار در قالب کارت اعتباری و از طریق این طرح نیز در مجموع اعتبار قابل تخصیص به هر مشتری، لحاظ خواهد شد. ضمن آنکه مشتریان گرامی صرفاً می‌توانند از امتیاز سپرده‌های مشمول خود در قالب یکی از طرح‌های «کارت اعتباری ارزان‌قیمت بانک پاسارگاد» یا «اعطای تسهیلات ارزان‌قیمت» استفاده کنند.

شایان ذکر است نرخ سود بازپرداخت تسهیلات کارت اعتباری در ازای ماندگاری وجوه در سپرده قرض‌الحسنه جاری مشتری و متناسب با ضریب اعطای تسهیلات و با توجه به شرایط درخواستی ایشان، ۱۲، ۱۵ و ۱۸درصد است؛ همچنین نرخ سود بازپرداخت تسهیلات کارت اعتباری در ازای ماندگاری وجوه در سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت عادی مشتری و متناسب با ضریب اعطای تسهیلات و با توجه به شرایط درخواستی ایشان، ۱۵ و ۱۸درصد است.

فرآیند “ثبت درخواست دریافت تسهیلات در اپلیکیشن ویپاد”
در این مرحله مشتریان گرامی باید حداقل ۳ماه پیش از تاریخ موردنظر خود به‌منظور دریافت تسهیلات در قالب کارت اعتباری، درخواست خود را از طریق اپلیکیشن ویپاد ثبت کنند؛ در این راستا ابتدا مشتریان ارجمند باید اپلیکیشن ویپاد را از طریق کافه بازار یا وب سایت ویپاد به آدرس https://www.wepod.ir دانلود و نصب نموده و سپس نسبت به ثبت درخواست خود اقدام فرمایند.

#بانک_پاسارگاد

پاسخ دادن