جزییات تکان‌دهنده از جاسازی مواد در شکم نوزادان مرده

سرهنگ مجید کریمی، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر درباره وحشتناکترین روش قاچاق مواد مخدر گفت: درخصوص تغییر شگرد قاچاقچیان، در باندی شاهد قاچاق مواد مخدر با کمک نوزادان فوت شده بودیم.

تهران- اقتصادبرتر- ۲۹ مرداد ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از رکنا، اعضای این باند در اوج قساوت، نوزادان فوت شده را شناسایی و داخل بدن آنها را خالی کرده و به جای امحاء و احشاء، مواد مخدر قرار می‌دادند. زنان این نوزادان را در آغوش می‌گرفتند که کسی متوجه ماجرا نشود، اما با تیزهوشی همکارانم در پلیس مبارزه با مواد مخدر این شگرد لو رفت. برخی باند‌ها نیز مواد مخدر را در بدن حیوانات جاسازی می‌کنند.

وی افزود: قاچاقچیان دسترسی به پهباد ندارند. آنچه مطرح می‌شود هلی‌شات است که وزن زیادی نمی‌توانند جا‌به‌جا کنند. در یکسری مناطق که خندق کنده شده یا دیوار احداث شده است، قاچاقچیان با استفاده از منجنیق مواد مخدر را در گونی‌های بزرگ قرار داده و از خاک افغانستان به داخل ایران پرت می‌کردند که با همکاری پلیس افغانستان، آنها را دستگیر کردیم. قاچاقچیان برای رسیدن به اهداف خود، هر از چندگاهی از شیوه‌های جدید استفاده می‌کنند. گاهی با بمب‌گذاری، دیواری را تخریب می‌کنند یا سیم خاردار را از بین برده و مقدار محدودی مواد مخدر وارد می‌کنند.

پاسخ دادن