جشنواره گل در لیگ قهرمانان اروپا

تیم های منچسترسیتی انگلیس و بایرلورکوزن آلمان در دیدارهایی پرگل و تماشایی، مقابل حریفان خود به برتری پرگل دست یافتند.

تهران – اقتصاد برتر – ۴ اسفند ۹۵

سه شنبه شب و در ادامه دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان باشگاه های اروپا، دو دیدار برگزار شد که در دیداری عجیب و به یاد ماندنی، منچسترسیتی انگلیس به پیروزی ۵ بر ۳ رسید.

«رحیم استرلینگ» ۲۶، «سرخیو آگوئرو» دقایق ۵۸ و ۷۱، «جان استونس» ۷۷ و «لروی سانه» ۸۲ برای منچسترسیتی گلزنی کردند تا تیم تحت هدایت «پپ گواردیولا» با پیروزی زمین را ترک کنند.
«رادمال فالکائو» دقایق ۳۲ و ۶۱، «کلین لوتیل» برای موناکو گلزنی کردند. ضمن اینکه، فالکائو یک ضربه پنالتی را هم از دست داد.
منچسترسیتی در حالی این دیدار را با برتری به پایان رساند که تا اواسط نیمه دوم با حساب ۳بر ۲ از میهمانش عقب بود.

در دیگر دیدار، بایرلورکوزن آلمان در خانه خود با حساب ۴ بر ۲ مغلوب اتلتیکومادرید اسپانیا، نایب قهرمان فصل گذشته شکست خورد.
«سائول نیگوئز»، «آنتون گریژمان»، «کوین گامیرو» پنالتی و «فرناندو تورس» در این دیدار برای اتلتیکومادرید موفق به گلزنی شدند و «کریم بلعربی» و «استفان ساویج» (گل به خودی) گلزنان لورکوزن بودند.

چهارشنبه شب و در آخرین دیدارهای دور رفت مرحله یک هشتم نهایی، پورتو پرتغال میزبان یوونتوس ایتالیا است و سویااسپانیا با لسترسیتی انگلیس روبرو می شود.

هفته گذشته و در آغاز این مرحله، پاری سن ژرمن فرانسه برابر بارسلونا اسپانیا به پیروزی درخشان چهار بر صفر رسید و بایرن مونیخ آلمان با نتیجه پنج بر یک آرسنال انگلیس را در هم کوبید.
رئال مادرید اسپانیا با حساب سه بر یک از سد ناپولی ایتالیا گذشت و بنفیکا پرتغال با یک گل دورتموند آلمان را شکست داد.

*ایسنا

 

پاسخ دادن