جلال مقامی و زهر فکور صبور در بیمارستان

لحظاتی پیش جراحی استاد جلال مقامی با موفقیت به اتمام رسید و ایشان دقایقی پیش به بخش ریکاوری منتقل گردید.

تهران – اقتصادبرتر – ۴ فروردین ۹۸

به گزارش #اقتصادبرتر ، صفحه رسمی ایران دوبلاژ این خبر را تایید کرده و عنوان شده که به دلیل سکته مغزی که چندی پیش استاد مقامی داشته عمل جراحی وی کمی دشوار خواهد بود.

استاد مقامی در سال ۱۳۴۴ در ۲۴ سالگی با فیلم من مادرم اولین تجربه بازیگری خود را بدست آورد و تا شروع نقلاب اسلامی در ۴ کار سینمایی ایفای نقش کرد. وی بعد از انقلاب نیز در ۳ فیلم بازی کرد اما عمده شهرت وی به اجرای برنامه تلویزیونی دیدنی ها بود.

مقامی از سال ۱۳۶۲ در ۴۲ سالگی با اجرای برنامه تلویزیونی دیدنی ها به تلویزیون آمد و بمدت ۱۲ سال در روزهای جنگ و پس از آن در قاب تلویزیون های سیاه و سفید چهره متفاوتی به نمایش گذاشت.

جلال مقامی مدیریت دوبله‌ آثاری نظیر؛ «معصوم» (۱۳۷۷) و «تعقیب سایه‌ها» (۱۳۶۹)، را برعهده داشته‌است.

وی همچنین سرپرستی گویندگان آثاری نظیر؛ «لانه‌ی عقاب‌ها» (۱۳۷۸)، «خلبان» (۱۳۷۶)، «مرد نامرئی» (۱۳۷۴)، «سفر بخیر» (۱۳۷۳)، «هبوط» (۱۳۷۲)، «بدوک» (۱۳۷۰)، «آهوی وحشی» (۱۳۶۹)، «باد سرخ» (۱۳۶۷)، «شب حادثه» (۱۳۶۷)، «تشکیلات» (۱۳۶۵)، «گمشده (۱۳۶۴) و «قصه خیابان دراز» (۱۳۵۷)، را در کارنامه دارد.

دو شب پیش که این حادثه بوقوع پیوست با توجه به شرایط استاد ، ایشان از بیمارستان کسری کرج به بیمارستان محب کوثر واقع در یوسف آباد تهران منتقل شدند و امروز ساعت ۱۳ جهت جراحی به اتاق عمل منتقل شدند.

خوشبختانه استاد در سلامت هستند و بعد از گذراندن ریکاوری به بخش منتقل میگردند و انشاالله بزودی در صفحه خودشان با یک پیام تصویری دل دوستدارانشان را شاد خواهند نمود.

تصادف شدید خانم بازیگر کارش را به بیمارستان کشاند!

زهره فکورصبور با انتشار این تصاویر نوشت: سلام دوستای خوبم،امیدوارم سالی پر از ارامش و دل خوش داشته باشین،خیلی سوال کردین که چرا پست نمیزارم،واقعا عذر میخوام،تصادف کردم و دستم هم شکست و هم در رفت و هم عصباش پاره شد و تمام مدت درگیر عمل جراحی و درمان بودم وسال نو و تولدم رو تو بیمارستان گذروندم ،از پسر خاله عزیزم ممنوووونم که تو این شرایط بحرانی کرونا همیشه کنارم بود و تمام مدت چک اپ میکردکه دردی به دردام اضافه نشه ،و از پزشکای خوب کشورم که تو این شرایط مریضاشونو تنها نمیزارم سپاسگزارم،اگر تونستین برام دعا کنید که دستم زودتر بهبود پیدا کنه،از همه عزیزانم که تولد ‌عید رو بهم تبریک گفتن و نتونستم پاسخگو باشم شرمنده م،و براشون بهترینها رو ارزو دارم.

تصادف شدید خانم بازیگر کارش را به بیمارستان کشاند!

پاسخ دادن