جنوب و شمال کشور از سه‌شنبه تا پنجشنبه بارانی است

اقتصاد برتر

سه‌شنبه شب سامانه بارشی مناطقی از جنوب، جنوب غرب و شرق را به صورت رگبار و تندباد دربرمی‌گیرد و روز چهارشنبه سامانه بارشی دیگری از سمت شمال کشور وارد شده و بر شدت بارش‌ها در استان‌های ساحلی افزوده خواهد شد.

تهران – اقتصادبرتر – ۰۳ اسفند ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر، امین‌حسین نقشینه، کارشناس سازمان هواشناسی امروز (یکشنبه) درباره وضعیت جوی کشور گفت: امروز تا پایان هفته خلیج فارس متلاطم است و به همین دلیل برای دریانوردان و صیادان هشدار دریایی صادر شده است.  امروز در استان‌های واقع در شمال غرب، دامنه جنوبی البرز و سواحل خزر، زنجان، قزوین، کرمانشاه، کرمان، اردبیل و خراسان جنوبی، بارش باران و برف و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.  در نیمه جنوبی استان‌های فارس و هرمزگان نیز بارش پراکنده باران رخ خواهد داد.

کارشناس سازمان هواشناسی بیان‌داشت: فردا و سه‌شنبه برای استان‌های کرمان، خراسان جنوبی، ارتفاعات شمالی هرمزگان و شمال سیستان و بلوچستان، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود. دریای خزر امروز و چهارشنبه مواج و متلاطم است و روز پنجشنبه برای نیمه جنوبی و سواحل خزر بارش خواهیم داشت.  آسمان تهران امروز کمی ابری، همراه با وزش باد و افزایش ابر در بعداز ظهر  پیش‌بینی می‌شود.  امروز بارش پراکنده در ارتفاعات برای شهرهای آبعلی، دماوند و فیروزکوه پیش بینی می‌شود.

پاسخ دادن