حال بهرام پور، کارشناس جنجالی چطور است؟

پیامی در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه ابوالفضل بهرام پور به دلیل ابتلا به بیماری کرونا درگذشت. فرزند او در گفتگو با ابنا ضمن تکذیب این خبر گفت: بهرام پور حدود ۲۰ روز است که به بیماری مبتلا شده و اکنون در دوره نقاهت است.

تهران- اقتصادبرتر- ۰۴ فروردین ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتربه نقل از ایلنا ، در صفحه اینستاگرامی «ابوالفضل بهرام‌پور» مدرس و مترجم قرآن کریم که به بیماری کرونا مبتلا شده بود، پیامی مبنی بر روند رو به بهبود بیماری وی منتشر شد.

در این پیام آمده است: سلام علیکم عید مبعث رسول اکرم صلی الله علیه و آله بر شما مبارک باد. بحمدالله با دعای شما بزرگواران عنایت پروردگار شامل حال شد و استاد بهرامپور از بیماری عبور کرده و رو به بهبودی کامل است.

ابوالفضل بهرام پور در یک گفت‌وگوی تلویزیونی در شبکه یک سیما درباره صدور حکم بریدن دست‌وپا و زجرکش کردن معترضان صحبت و اظهار می‌کند نفی بلد به این معنی است که افرادی که تبعید می‌شوند، روی یک کشتی قراضه به وسط دریا منتقل شوند تا بمیرند؛ نه جای خوش آب‌وهوا مانند شیراز.

او در ادامه با اشاره به رویدادهای اخیر می‌گوید اینکه بگوییم اینها جوان بودند و احساساتی، قابل پذیرش نیست و باید حکم خدا را جاری کرد.

پاسخ دادن