حداقل مبلغ سرمایه گذاری در کانادا چقدر است؟

سرمایه گذاری یک روش هوشمندانه برای حفظ منابع مالی افراد است. بسیاری از افراد سرمایه گذاری خودشان را در کشور دیگری انجام می دهند و سود زیادی را از این بابت بدست می آورند. یکی از کشورهایی که برای سرمایه گذاری گزینه ای عالی و قابل اعتماد محسوب می شود، کاناداست.

تهران – اقتصاد برتر – ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

کشور کانادا شرایط سرمایه گذاری فوق العاده ای را برای افراد به وجود می آورد. ممکن است شما علاقه مند به زندگی در کانادا باشید و بخواهید این کشور را برای سرمایه گذاری و اخذ اقامت دائم انتخاب کنید. بنابراین خوب است که درباره روش سرمایه گذاری در کانادا اطلاعات کاملی داشته باشید.

برای مهاجرت به کانادا روش های زیادی وجود دارد که می تواند شما را به این سرزمین فرصت های طلایی برساند. معمولا روش سرمایه گذاری به افرادی پیشنهاد می شود که سرمایه زیادی دارند و از روش های دیگری همچون تحصیلی، کاری و … نمی توانند اقدام به مهاجرت کنند.

خبر خوب دیگر این است که برای استفاده از این روش نیازی به کسب نمره بالا در آزمون آیلتس ندارید و به راحتی می توانید با بدست آوردن نمره ۴ یا ۵ ویزای سرمایه گذاری در کانادا را بدست بیاورید. برای گرفتن چنین نمره ای کافیست در یک دوره سه ماهه زبان انگلیسی شرکت کنید. می خواهید بیشتر درباره سرمایه گذاری در کانادا و شرایط آن بدانید؟ تا انتهای این مقاله همراه ما باشید تا اطلاعات جالبی به شما بدهیم.

با سرمایه گذاری در کانادا، تمام عمر آسوده خاطر باشید

سرمایه شما چقدر است؟ ۲۰۰ هزار دلار کانادا می شود؟ اگر اینطور باشد، باید بگوییم که درهای استان های کانادا برای سرمایه گذاری شما باز است. حداقل سرمایه گذاری در کانادا ۲۰۰ هزار دلار است. البته این مبلغ با توجه به شرایط شما ممکن است کمی متغیر باشد.

دومین نکته ای که باید در رابطه با سرمایه گذاری در کانادا بدانید، انواع روش های سرمایه گذاری در کانادا است. ما همه روش های موجود را به شما می گوییم و تصمیم را بر عهده خودتان می گذاریم. روش های سرمایه گذاری در کانادا همراه با هزینه هایشان، عبارتند از:

  • ثبت شرکت در کانادا با هزینه ۱۶۰ هزار دلار کانادا
  • سرمایه گذاری در استان های نیوبرانزویک، بریتیش کلمبیا، نیوفانلند و لابرادور، جزیره پرنس ادوارد، نوو اسکوشیا، ونکوور، ساسکاچوان و … هر کدام با سرمایه گذاری حداقلی ۱۰۰ هزار دلار کانادا
  • خرید بیزینس (Owner Oprator) که هزینه این روش بستگی به نوع بیزینس شما دارد
  • روش استارتاپ که آن هم هزینه اش در گرو نوع استارت آپ شما و مقدار سرمایه مورد نیازش است
  • روش کار آفرینی در کانادا که این روش هم هزینه مشخصی ندارد

 

آیا شما واجد شرایط سرمایه گذاری در کانادا هستید؟

باید درباره سرمایه گذاری در کانادا بدانید که افراد بالای ۳۸ تا ۵۰ سال کاندیدهای خوبی برای این روش هستند. چرا که افراد دارای سنین پایین تر می توانند با هزینه کمتر از روش های تحصیلی، کاری و … استفاده کنند. بازنشستگانی که سرمایه خوبی در اختیار دارند، می توانند به راحتی از این شیوه استفاده کنند.

همچنین افرادی که سن پایین تری دارند، واجد شرایط روش سرمایه گذاری نیستند. چرا که باید حداقل ۲ سال سابقه کار مدیریتی داشته باشند، کارمندان بیمه شده داشته باشند، مالیات برای شرکت خودشان رد کرده باشند. همه این شرایط را مسلما یک فرد با سن پایین نمی تواند داشته باشد.

برای آشنایی دقیق با سرمایه گذاری در کانادا، توصیه می کنیم که نگاهی به لینک yun.ir/1tfsq2 بیندازید. روش های مختلفی برای سرمایه گذاری در کانادا وجود دارد. بنابراین، حداقل سرمایه برای مهاجرت به کانادا برای سرمایه گذاری در این کشور متفاوت است. با این حال، اگر سرمایه گذاری از طریق صندوق سرمایه گذاری کانادایی تعیین شده باشد ، باید حداقل ۲۰۰۰۰۰ دلار سرمایه گذاری کنید. اگر سرمایه گذاری از یک گروه سرمایه گذار فرشته کانادایی (Angel Investor) تعیین شده باشد، باید حداقل ۷۵۰۰۰ دلار سرمایه گذاری کنید. توجه داشته باشید که حداقل مبلغ سرمایه گذاری در کانادا مربوط به گروه سرمایه داران فرشته کانادایی است و بعد از آن روش های استانی گزینه کم هزینه پیش روی شماست.

پاسخ دادن