حذف قبوض کاغذی مشترکان برق پایتخت

حذف قبوض کاغذی مشترکان برق پایتخت
اقتصادبرتر

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، از اجرای طرح حذف قبوض کاغذی برق برای مشترکان پایتخت خبر داد.

تهران – اقتصادبرتر – ۹ خرداد ۹۸

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ با موفقیت اجرای آزمایشی این طرح در تعدادی از مناطق تهران، طبق برنامه ریزی انجام شده، تا پایان تابستان سال جاری، اطلاعات همه مشترکان شهر تهران به منظور بازنگری داده ها و ایجاد زیرساخت های لازم به منظور توقف فرآیند چاپ و صدور قبض کاغذی برق برای مشترکان شهر تهران در آینده ای نزدیک، گردآوری خواهد شد.
مدیرعامل این شرکت با بیان این مطلب افزود: با تکمیل اطلاعات مشترکان شهر تهران و زیرساخت های مورد نیاز، این طرح به صورت مرحله ای، اجرایی خواهد شد.

بر اساس این گزارش؛ مشترکان این شرکت به منظور دریافت اطلاعات قبض به صورت پیامک، شماره شناسه اشتراک خود را به همراه ستاره یک (۱*) به شماره ۱۰۰۰۱۵۲۱ پیامک کرده و منتظر دریافت پیامک های راهنمای بعدی باشند.

وی خاطر نشان ساخت : مشترکان تهرانی، قادر هستند با ثبت اطلاعات در صفحه اصلی سایت شرکت به نشانی www.tbtb.ir آمادگی خود را برای دریافت صورتحساب از طریق پیامک، اعلام کرده و همچنین قادر خواهند بود با استفاده از اپلیکیشن همراه برق تهران نیز از تمامی خدمات غیرحضوری از جمله دریافت صورت حساب برق بهره مند شوند.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با بیان این که این شرکت با بیش از ۴/۵ میلیون مشترک، بزرگ ترین شرکت توزیع برق در سطح کشور و خاورمیانه است، به کارگیری جدیدترین شیوه های خدمت رسانی، همگام با فن آوری روز جهانی را از افتخارات و دستاوردهای بزرگ این مجموعه در پاسداری از حقوق شهروندی و حفظ محیط زیست دانست.

پاسخ دادن