خانواده تاریک ترامپ ، دومین کتاب افشاگرانه

مری ترامپ برادر زاده رئیس جمهوری آمریکا در یک کتاب افشاگرانه ، تاریخ تاریک خانواده ترامپ و این که چگونه این خانواده، خطرناک‌ترین مرد دنیا را پرورش داد را به رشته تحریر در آورده است .

تهران – اقتصاد برتر – ۶ تیر ۹۹

بگزارش شبکه خبری سی ان ان ، خانواده ترامپ که از انتشار این کتاب بسیار عصبانی هستند ، تلاش دارند از طریق شکایت قضایی علیه مری ترامپ ، جلوی انتشار این کتاب را که می تواند ضربه اساسی ای به شخصیت ترامپ در آستان انتخابات ریاست جمهوری بزند را بگیرند. خانواده ترامپ از «مری ترامپ» برادرزاده دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا شکایت کرده اند تا مانع از انتشار کتاب افشاگرانه وی شوند. بگزارش شبکه خبری سی. ان. ان، «رابرت اس. ترامپ» برادر کوچک رییس جمهوری آمریکا در شکایت نامه خود مدعی شده است که مری ترامپ توافقنامه عدم افشای اطلاعات محرمانه را در کتابش نقض کرده است. این توافقنامه چندین سال پیش و در جریان تقسیم ارث خانوادگی امضا شده بود.

کتاب مری ترامپ « زیاد و ناکافی: چگونه خانواده من خطرناک‌ترین مرد دنیا را ایجاد کرد» نام دارد و قرار است یک ماه دیگر منتشر شود. به نوشته دیلی بیست، یکی از افشاگری‌های جنجالی دختر فِرِد ، برادر متوفی دونالد ترامپ، نقش وی در تهیه گزارش افشاگرانه از فریبکاری‌های مالیاتی ترامپ و برملا ساختن دریافت بیش از ۴۰۰ میلیون دلار (به ارزش روز) از شرکت ساختمان‌ سازی پدرش است. برادرزاده ترامپ در این کتاب فاش می‌ کند که اظهارنامه مالیاتی پدرش و دیگر اسناد محرمانه خانوادگی را در اختیار نیویورک‌تایمز قرار داده بود. «سیمون اند شوستر» ناشر این کتاب اعلام کرد که این کتاب «تاریخ تاریک این خانواده» را افشا می‌کند و نشان می‌دهد که «عموی وی چگونه به مردی تبدیل شد که اینک بهداشت جهانی، امنیت اقتصادی و بافت اجتماعی را تهدید می‌کند». کتاب مری ترامپ در حالی منتشر خواهد شد که «جان بولتون» مشاور امنیت ملی سابق آمریکا به تازگی کتابی افشاگر درباره رییس جمهوری این کشور منتشر کرده است.

کتاب جدید جان بولتون مشاور پیشین امنیت ملی ترامپ با عنوان «اتاق اتفاق» به دلیل انتشار در آستانه انتخابات ۲۰۲۰ این کشور و افشاگری‌ها در باره رئیس جمهوری آمریکا بسیار خبرساز شده است. وی در بخش نخست این کتاب، ترامپ را فردی سست عنصر و تحت تأثیر افراد دیگر در کاخ سفید توصیف می‌کند.

پاسخ دادن