خبرهای خوب سردار اشتری به مناسبت هفته ناجا

 فرمانده نیروی انتظامی گفت: مالکان خودروها یا متصرفان موتورسیکلت های توقیفی و رسوبی (فاقد دستور قضایی یا عدم تصادف منجر به جرح و فوت)، می توانند با در دست داشتن مدارک و مراجعه به دفاتر پلیس +۱۰ از این تسهیلات ویژه بهره مند شوند.

تهران – اقتصادبرتر – ۱۶ مهر ۱۴۰۰

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از ایرنا، سردار اشتری فرمانده ناجا، همزمان با گرامیداشت هفته ناجا در سال جاری و به منظور کاهش پیامد های اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا و کمک به هموطنان، تمهیدات ویژه ای به منظور ترخیص خودروهای توقیفی و رسوبی(فاقد دستور قضایی یا عدم تصادف منجر به جرح و فوت) در پارکینگ های سراسر کشور پیش بینی شده است.

سردار اشتری اضافه کرد: مالکان خودروها یا متصرفان موتورسیکلت های توقیفی و رسوبی (فاقد دستور قضایی یا عدم تصادف منجر به جرح و فوت)، می توانند با در دست داشتن مدارک و مراجعه به دفاتر پلیس +۱۰ از این تسهیلات ویژه بهره مند شوند.

وی یادآور شد: با تلاش های پلیس این امکان فراهم شد هزینه نگهداری وسایل نقلیه در پارکینگ ها که مربوط به بخش خصوصی می باشند مطابق با تعرفه های سال ۹۴ محاسبه و دریافت شد. ضمناً طرح ترخیص وسایل نقلیه توقیفی، شامل خودروهایی که به دلیل عدم رعایت محدودیت‌های کرونایی جریمه و توقیف شده‌اند، نیز می‌گردد.

فرمانده ناجا بیان کرد: طرح تقسیط جرایم معوق از ۱۲ ماه به ۱۸ ماه ارتقاء یافته و این امکان فراهم شده که مالکان وسایط نقلیه توقیفی و رسوبی در بازه زمانی ۱۸ ماهه جرایم معوق را به صورت” تقسیطی” و “تدریجی” پرداخت کنند که اتخاذ این سیاست و تدبیر به منظور کمک به حال و رفاه مردم در شرایط کرونایی حال حاضر و کاهش فشارهای اقتصادی ناشی از این شرایط است.

سردار اشتری بیان کرد: دستور عدم توقیف خودروها با بیش از ۳ میلیون تومان جریمه را نیز در بازه زمانی گرامیداشت هفته ناجا به پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا ابلاغ و اعلام کرده ایم.

پاسخ دادن