خداحافظ دیپلمات خندان

محسن رشید الاسلامی
اقتصاد برتر

محسن رشید الاسلامی دیپلمات ارشد وزارت امور خارجه در آستانه ماه مبارک رمضان ، دعوت حق را لبیک گفت .

تهران- اقتصاد برتر- ۱۶ اردیبهشت ۹۸

خبر درگذشت محسن رشید الاسلامی که از دیپلمات های متعهد ، خوشنام و مجرب وزارت امور خارجه بود همه همکاران ، دوستان و اقوام وی را بهت زده کرد . محسن از دیپلمات های متعهدی بود که عمر کوتاه و ور منشاء خدمت هستند . مصیبت وارده را به خانواده مذهبی رشید الاسلامی خصوصا همسرگرامی محسن که همواره در ماموریت های خارجی پا به پای وی در تلاش بود و در دوران بیماری زحمات فراوانی برای وی متحمل شد تسلیت عرض می کنیم. از خداوند متعال برای آن فقید سعید علو درجات و برای بازماندگان صبر جمیل مسئلت داریم .

  • پیام تسلیت وزیر امور خارجه

محمد جواد ظریف در پیام خود تاکید کرده است: خبردرگذشت همکاربرجسته مرحوم سید محسن رشیدالاسلامی موجب تاثر و تالم فراوان اینجانب شد. ظریف یاد آورشد: مرحوم رشیدالاسلامی از دیپلمات های ساعی، کارکشته و خوشنام وزارت امور خارجه و منشاء خدمات بسیاری در طول سالیان خدمت بود.این ضایعه را به خانواده داغدار به ویژه همسر محترم و فرزندان عزیزش و سایر بازماندگان، دوستان و همکاران ایشان در وزارت امور خارجه تسلیت عرض می کنم .

  • پیام تسلیت سفیر اتریش در تهران

سفیر اتریش در ایران در پیامی درگذشت سید محسن رشید الاسلامی، از دیپلمات های کشورمان که در اتریش مشغول به کار بود را تسلیت گفت.

سید محسن رشید الاسلامی از دیپلمات های کشورمان در سفارت ایران در اتریش پس از طی یک دوره سخت بیماری، در اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ در وین دعوت حق را لبیک گفت.

  • مراسم تشییع محسن رشید الاسلامی

پیکر سید محسن رشید الاسلامی پس از انتقال از اتریش به تهران ، اول هفته آینده از مقابل وزارت امور خارجه تشییع خواهد شد. زمان دقیق این مراسم از سوی خانواده آن مرحوم متعاقبا اعلام خواهد شد.

پاسخ دادن