خرید‌ و‌ فروش ارز

خدمات خریدوفروش ارز طبق ضوابط و مقررات جاری ارزی به تمام درخواست‌کنندگانی که مدارک و شرایط لازم را دارند ارائه می‌شود.

تهران – اقتصاد برتر – ۳۰ فروردین ۹۷

خدمات خریدوفروش ارز طبق ضوابط و مقررات جاری ارزی به تمام درخواست‌کنندگانی که مدارک و شرایط لازم را دارند ارائه می‌شود.

ارز درمانی و فرصت مطالعاتی

فروش ارز درمانی با تأیید و تشخیص کتبی پزشک متخصص معالج داخلی (برای مبالغ حداکثر معادل ۱۰هزار دلار) و تأیید شورای عالی پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی (برای مبالغ بیش‌از معادل ۱۰ هزار دلار) با رعایت سایر ضوابط و مقررات پرداخت می‌شود.
فروش ارز فرصت‌های مطالعاتی به اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها با امضای ذی‌حساب یا مدیر امور مالی و معاون اداری و مالی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی مزبور با رعایت سایر ضوابط و مقررات جاری ارزی پرداخت می‌شود.

ارز دانشجویی

بانک سامان برای تأمین هزینه‌های اقامت خارج از کشور دانشجویان آزاد غیر بورسیه که در مقطع فوق‌لیسانس یا بالاتر تحصیل می‌کنند، ارز دانشجویی طبق ضوابط و مقررات جاری ارزی بانک مرکزی ج.ا.ا ارائه می‌دهد. برای خرید ارز دانشجویی ابتدا لازم است شما یا یکی از افراد خانواده‌تان (پدر، مادر، همسر یا فرزندان) یا وکیل‌ دانشجو (با ارائه وکالت‌نامه رسمی)، فرم درخواست آن را در یکی از شعبه‌های سامان تکمیل کنید.

مدارک لازم برای خرید ارز دانشجویی از بانک سامان

۱٫ تصویر مدارک دانشجو شامل شناسنامه، کارت ملی، تمام صفحات دارای اطلاعات گذرنامه متقاضی و ویزا (درخصوص کشورهایی که اخذ ویزا برای آن‌ها اجباری است) یا کارت اقامت معتبر دانشجویی.

۲٫ کد رهگیری از وزارت علوم تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی مبنی‌بر اشتغال به تحصیل دانشجو در خارج از کشور

۳٫ اصل گواهی اشتغال به تحصیل به نام دانشجو، در سربرگ دانشگاه که توسط وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران تأیید شده است.

فروش ارز به بانک سامان

برای فروش ارز، به‌همراه کارت ملی خود به یکی از شعبه‌های بانک سامان بیایید.
اگر یک حساب قابل واریز و برداشت ریالی در بانک سامان داشته باشید، معادل ریالی ارز شما به این حساب واریز می‌‌‌‌‌‌‌شود؛ درغیر این صورت، مبلغ به‌‌‌‌‌‌‌صورت نقدی ‌‌‌‌‌‌‌به شما پرداخت می‌‌‌‌‌‌‌شود.
اگر ارز مورد‌نظر برای فروش، تا ۱۰هزار یورو یا معادل آن به ارزهای دیگر باشد، بانک با رعایت مقررات پیشگیری از پول‌شویی، ارز شما را خریداری می‌‌‌‌‌‌‌کند.

پاسخ دادن